istanbbul anadolu yakası için stajyer öğrenci aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - istanbbul anadolu yakası için stajyer öğrenci aranıyor ...

adiqe.elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adiqe.elif

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya24

Alt 26-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ulaşım için ********* *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları istanbbul anadolu yakası için stajyer öğrenci aranıyor veya istanbbul anadolu yakası için stajyer öğrenci aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serkan bek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan bek

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2010 #3
ben 19 yasındayım kendımı gelıstırebılecgım bır yer arıyorum 1 yıl lık deneyimim var acık lıse de okuyorum proqramları orta sevıyede biliyorum.ararsanız sevınırım .. ********* ayrıca ********* adresındende mesaj atabılırsınız.. tesekkurler ...
soyluturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soyluturk(37)

Grafiker / İstanbul

grfkrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfkrr

Alt 17-03-2011 #5
unique_ozlem_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unique_ozlem_

Alt 22-03-2011 #6
Merhaba en yakın zamanda sizi telefondan arayacagım şuan lise3 e gidiyorum ama şimdikten çalısabılecegım bir yer arıyorum anadolu yakasında bilgisayar uzerıne yanı webtasrmı ve grafik a. öğreniyoruz ben daha cok grafıkle ılgılenıyorum ve eger ıse alırsanız 3 aylık tatıldede calısabılırım.Kendımı gelıstırebılecegıme inanıyorum...
Yardımcı grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yardımcı grafik

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2011 #7
üsküdar da hikamet etmekdeyim freehand photoshop orta düzeyde biliyorum açık lise gitmekteyim yetiştirilmek üzere iş arıyorum size uyarsa goruşelim bana burdan ulaşa bilirsiniz msn: ********* bu işi gerçekten ogrenmek istiyorum
omerylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerylcn(23)

Alt 25-03-2011 #8
Selam,
Ben Staj için yer arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
tel = *********
e-mail = *********
byalicoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byalicoban

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2011 #9
OKMEYDANI'NDA İKAMETTE BULUNMAKTAYIM FREEHAND, PHOTOSHOP, CORELDRAW, QUARK PROGRAMLARINI ORTA DERECEDE BİLİYORUM SABAH SAAT 8'DEN 13.00'E KADAR STAJ İÇİN FİRMA ARIYORUM KENDİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN YAŞ 23 GSM ********* MAİL *********
oznur_tmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oznur_tmz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-04-2011 #10
ben kurstan eğitim aldım haftanın belli günleri gelebilirim. yeriniz nerde öğrenebilirmiyim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları