istanbul 2010

Afiş Tasarımı - istanbul 2010 Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar istanbulda yapılacak bi toplantı için bu afişi yaptık ama amirlerden kimseye beğendiremedik. sorun bende mi acaba ]...

istanbul 2010
yusufbyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufbyz

Hiç Biri / Ankara

istanbul 2010

Alt 03-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar istanbulda yapılacak bi toplantı için bu afişi yaptık ama amirlerden kimseye beğendiremedik. sorun bende mi acaba

istanbul 2010

]istanbul 2010
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HÜLÜŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HÜLÜŞ

Grafiker / Ankara

Alt 10-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mavili olan çalışma güzel çalışma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-04-2010 #3
aslında çok kötü olmamış.ama biraz daha araştırma yapmanı tavsiye edebilirim.özellikle resimleri powerclip yaparken daha dikkatli olmanda fayda var çünkü edirne olan resim tam oturmamış.kenarda boşluk kalmış.bide kare içine değilde farklı geçişler vererek yapabilirdin.değişik bi hava katardı en azından.çok sıradan durmuş resimler.ama çok kötü değil.eline sağlık.devamını diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 11-04-2010 #4
Yusuf bey mesleğiniz gerçekten sanat yönetmenliği ise kazayla bu mesleği seçtiğinize inanmak istiyorum. Yok değil ise o zaman yorumunuzu yorumlamakta fayda var!
Bu mesajdan alıntı yap
workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 11-04-2010 #5
ben ne grafikerim ne grafik ögrencisiyim nede sanat yönetmeniyim.sizin gibi bi sanat yönetmeni yaptıgını benim gibi halkın bir bireyine begendiremiyorsa...bu işi bırakmanızı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
yusufbyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufbyz

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-04-2010 #6
ya arkadaşlar özür dilerim ben sanat yönetmeni falan değilim.üye olurken yanlışlıkla işaretlenmiş olabilir. ben sıradan bi arkeoloğum. sadece hobi olarak yapıyordum afiş işini. iş yerinde yapan olmayıncada biz haliyle görevi devraldık. tasırımlarımı corel kullanarak yapıyorum. yani bırakın sanat yönetmenliğini grafik tasarım işinde amatörün amatörüyüm. özür dilerim sant.yön. yazısından dolayı. ayrıca çok çok teşekkür ediyorum yorumlarınıza....
Bu mesajdan alıntı yap
workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 11-04-2010 #7
profilinizi düzenlemeniz iyi olmuş şimdi yorumumu yapayım avrupa kültür başkenti yazısının altındaki istanbul resmi kesinlikle değişmeli hem modernliği yansıtmıyor hemde çözünürlüğü düşük.ayrıca afişinizin boyutlarında bi sorun var sanırım birde altın rengi yazı ve font hoş durmamış.kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 11-04-2010 #8
istanbul 2010
istanbul 2010 alternatif olarak birde bu vardı.
yokmu bu fakire bir yorum
YOK YANİ OLMAMIŞSA BIRAKALIM BİZ BU İŞİ
Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki istanbul 2010 butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir.Lütfen biraz daha dikkatli olalım.
Bu mesajdan alıntı yap
muzo192 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzo192

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2010 #9
usta yaa altın rengi tasarımlardan kaçalım biraz haa yerine göre olur ama tasarımı ne biliim modern havadan çıkarıyor.
Bu mesajdan alıntı yap