İstanbul anadolu yakası Staj yapıcak yer arıyorum

Staj Yeri Arayanlar - İstanbul anadolu yakası Staj yapıcak yer arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Adım Gökhan Yıldız Web tasarım konusunda çok hevesliyim.Staj Zamanında Ve Stajdan Sonra Çalışabileceğim iş yeri arıyorum! Bildiğim programlar Dreamweaver cs4 (İyi) Photoshop cs4 (orta) Flash Animasyon cs4 (orta) ...

AyazCrantz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyazCrantz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adım Gökhan Yıldız
Web tasarım konusunda çok hevesliyim.Staj Zamanında Ve Stajdan Sonra Çalışabileceğim iş yeri arıyorum!

Bildiğim programlar
                               Dreamweaver cs4     (İyi)
                               Photoshop cs4         (orta)
                               Flash Animasyon cs4 (orta)
                               Visual Studio 2005    (iyi)

MSN: Tel:0534-928-72-64
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap