İstanbul Anadolu Yakasında Yetiştrilmek Üzere Grafiker

Staj Yeri Arayanlar - İstanbul Anadolu Yakasında Yetiştrilmek Üzere Grafiker ...

cache10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cache10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben kadıköyde başasırsoft grafik kursuna gidiyorum.Ve şu an 5 program gorduk 2. kur baslıcak dahada pekiştirmemiz acısından kursun bitmesine 2 ay kaldı ben kurs dısında evdede sürekli photoshop corel freehand vs programlarla ugrasıyorum photoshop agırlıklı tabi.Benim hayatımı sürdürecegim meslegim bu ihtiyacım olan tek şey pratik ve bunu saylayan bir iş yeri amacım ise hem kendime hemde calıstıgım iş yerien bir seyler kazandırabilmek. 2 yıllık bilgisayar tek.ve prog M.Y.O mezunuyum.Yaş 20. Ve 3 yılda işletme okuyacagım. herkese iyi günler.:smile:

iletişim:0216 455 32 22
yada
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

cache10

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2010 #3
Merhaba ben ramazan korkmaz.Zonguldak Karaelmas Üniversitesi 2 yılık bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Mezunuyum.9 ay lık Başarısoft grafik kursunu bitirdim 1 ay önce kurs bitti Sertifikam mevcut.Zamanımı hic kaybetmeden bir şeyler başarabilmek iş ortamına girmek ve uğraşmak istiyorum.photoshop freehand ıllustrator CorelDraw QuarkXpress vs programlara hakimim genel mantıgıda anlamıs durumdayım ihtiyacım olan tek şey bunları pekiştirebileceğim bir yer.Stajyer olarakta çalışabiriim.

ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
hilalim83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hilalim83

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2010 #4
Merhaba
216 414 73 51 nolu telefonu arayın Anadolu yakasında Kadıköy de bir firma. Ben girmek istedim ama çok uzak düştüİstanbul Anadolu Yakasında Yetiştrilmek Üzere Grafiker

Kolay gele selamlar.
Bu mesajdan alıntı yap

cache10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2010 #5
tsk ederim
Bu mesajdan alıntı yap