İstanbul(Avr.) Başakşehir de oturuyorum web tasarım ve programlama staj yeri arıyorum

Staj Yeri Arayanlar - İstanbul(Avr.) Başakşehir de oturuyorum web tasarım ve programlama staj yeri arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar web tasarım ve programlama dalını okumaktayım istanbul avrupa yakasında staj yeri arıyorum . Okulum Başakşehir Tic. Mes. ve And. Tic. Mes. Lisesi 12. sınıf öğrencisiyim.Malum bu sene ...

İstanbul(Avr.) Başakşehir de oturuyorum web tasarım ve programlama staj yeri arıyorum
kasabali0534 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasabali0534

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar web tasarım ve programlama dalını okumaktayım istanbul avrupa yakasında staj yeri arıyorum .
Okulum Başakşehir Tic. Mes. ve And. Tic. Mes. Lisesi 12. sınıf öğrencisiyim.Malum bu sene zorunlu stajyerlik var.

Bildiğim diller

HTML çok iyi
Asp iyi
Action script

Kullandığım Programlar

Dreamweaver 8 iyi
Flash 8 iyi
Fireworks iyi
Photoshop
Freehand
Corel Draw
Office 2003
Sql Server
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

kasabali0534

Yrd. Grafiker / İstanbul

İstanbul (avr)

Alt 12-08-2010 #3
Merhabalar İsmim İbrahim Turan web tasarım ve programlama dalını okumaktayım istanbul avrupa yakasında staj yeri arıyorum .
Okulum Başakşehir Tic. Mes. ve And. Tic. Mes. Lisesi 12. sınıf öğrencisiyim.Malum bu sene zorunlu stajyerlik var.

Bildiğim diller

HTML çok iyi
Asp iyi
Action script

Kullandığım Programlar

Dreamweaver 8 iyi
Flash 8 iyi
Fireworks iyi
Photoshop
Freehand
Corel Draw
Office 2003
Sql Server
Bu mesajdan alıntı yap

kasabali0534

Yrd. Grafiker / İstanbul

İstanbul Avrupa Web tasarım staj yeri arıyorum

Alt 26-08-2010 #4
Merhabalar İsmim İbrahim Turan web tasarım ve programlama dalını okumaktayım istanbul avrupa yakasında staj yeri arıyorum .

Bildiğim diller

HTML çok iyi
Asp iyi
Action script

Kullandığım Programlar

Dreamweaver iyi
Flash iyi
Fireworks iyi
Photoshop orta
Freehand iyi
Office 2003 iyi
Sql Server 2005 iyi
Bu mesajdan alıntı yap
alkalemyazeline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkalemyazeline(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #5
Merhaba,

Tam olarak beklentilerini dile getirebilirsen yardımcı olmak isterim, benimde ücret talep etmeyecek AŞK ile bu mesleği icra edecek ve kesinlikle öğrenmek isteyen bir asistana daha ihtiyacım mevcut. Karşılıklı taleplerimizi karşılayabiliyorsak yardımcı olmak isterim…

Saygılarımla

Bu mesajdan alıntı yap