İstanbul Avrupa Yakasında iş arıyorum.

Sonuçlanan İlanlar - İstanbul Avrupa Yakasında iş arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar İki yıllık grafik tasarımcılık bölümünü bitirdim. Photoshop ve corel kullanıyorum. 7 ay ajansta yardımcı grafiker olarak çalıştım. Grafiker olarak mesleğimde henüz yeni olduğum için çok fazla tecrübem yok. ...

mislina07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mislina07

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İki yıllık grafik tasarımcılık bölümünü bitirdim. Photoshop ve corel kullanıyorum. 7 ay ajansta yardımcı grafiker olarak çalıştım. Grafiker olarak mesleğimde henüz yeni olduğum için çok fazla tecrübem yok. Avrupa yakasında yardımcı grafiker olarak iş arıyorum. şimdiden ilginiz için teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

SİREM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SİREM

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-10-2010 #3
herhangi bir yerde başladınızmı işe? sirem tours seyahat acentası
lebismeda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lebismeda

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2010 #4
selam ben ödül reklam den arıyorum baskıya işi göndere bilecek grafıkten anlayan arkadaş arıyorum kagıthane civarında oturan olursa daha iyi olur photosop ve mac den az anlayan olsa bıle bu işi götürür
üretim müd Adem *********
grafik desing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik desing

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2010 #5
[email protected] adresine resimlı CV nızı beklıyorum
mhmttkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmttkn

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 03-03-2011 #6
ilanın hala aktifse cv'ni ve portfolyonu beklerim
delidiwane34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delidiwane34

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2011 #7
Kolay gelsin
daha önce yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan örnekler ve ücret beklentinizi ********* adresine gönderirmisiniz lütfen.
İyi çalışmalar
ilkersoyturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkersoyturk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-03-2011 #8
********* adresine bir cv yollar mısınız.
İşyerim İkitelli Masko'da. Macintoh'da çalışacak grafiker arıyorum.
İlker Soytürk
0532 375 0904
MODA FORM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MODA FORM(43)

Matbaacı / İstanbul

Alt 08-03-2011 #9
********* biz maliye anlaşmalı matbaayız. işyerimiz topkapıdadır. sizinle görüşmek isteriz. ilhan 0541.882 20 01 212.674 76 20
ascend74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ascend74

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-04-2011 #10
k.çekmece sefaköy de copy center firmasıyız ilanınız güncelse irtibata geçmek için ********* ********* den de ulaşabilirsiniz yüksel avcu
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları