İstanbul Avrupa Yakasında Çalışmak İsteyen Grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İstanbul Avrupa Yakasında Çalışmak İsteyen Grafiker - İstanbul ...

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Avrupa Yakasında Çalışmak İsteyen Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul
Program/Seviye: Grafik - Web - Tasarım Programları:

Adobe Photoshop Çok iyi
Adobe Illustrator Çok iyi
Adobe Indesign İyi

Adobe Dreamweaver İyi
Adobe Flash Orta
CSS İyi, HTML iyi

Autodesk Autocad Orta
3D MAX Orta
(uzun zamandır bu programlarla çalışmadım)
İş deneyimi ve içeriği: Daha önce çeşitli ajanslarda ve matbaalarda baskı ağırlıklı görevlerde bulundum. Bilgisayar destekli tasarım ve bilgisayar destekli çizim alanlarında eğitmenlik deneyimim oldu. Web üzerine çok fazla çalışmam olmadı, daha çok tasarım anlamında destekçi konumundaydım. Şu anda hali hazırda bir mücevher firmasının grafik-tasarım işlerinden sorumluyum.
Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)
Askerlik Durumu: Muaf
Medeni Hali: Evli
Referanslar: Tasarım yönüme güveniyorum. İş örneklerimi görüşme yapacağım şirketlere sunmak istiyorum.
İşle ilgili açıklama: Şu an için baskıya yönelik bir çalışma ortamı arıyorum.Web tasarım anlamında destekçi olabilirim. Mac ve PC ortamında çalışabilirim. (Bir süredir hep PC ile çalıştım; MAC başta yavaş olabilir yine de çabuk hızlanır.) İyi bir maaş+sigorta+yemek+yol+huzur şu anki şartlarım... Bu şartların altına düşmek istemiyorum. Yüzyüze görüşmek isterseniz, cumartesi günleri saat 17.00 'den sonra gerçekleşebilir. Herhangi bir iş anlaşması yapmam halinde, şu anki işyerim kendisine yeni bir grafiker bulmak durumunda. Ortada bırakıp gidemeyeceğim için; 10-15 günlük bir opsiyon gerekli olabilir.
E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları İstanbul Avrupa Yakasında Çalışmak İsteyen Grafiker - İstanbul veya İstanbul Avrupa Yakasında Çalışmak İsteyen Grafiker - İstanbulsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2011 #3
SELAMLAR
********* e resımlı cv ve varsa portfolyonuzu beklıyorum
pelinlinlin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelinlinlin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-01-2011 #4
Bir B Planı arıyorsanız ********* 'e özgeçmişinizi bekliyoruz.
osmandinleyici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandinleyici

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2011 #5
********* cv gönderiniz acil uzun müddetli çalıştırılmak üzere mesai arkadaşı arıyoruz mail atınız
yerimiz merterde
gksl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gksl

Grafiker / Antalya

Alt 18-03-2011 #6
sayın efoja sizin gibi biriyle çalışmak isteriz adresim sizde mevcuttu

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #7
sayın efoja sizin gibi biriyle çalışmak isteriz adresim sizde mevcuttu
Çok teşekkür ederim sayın gksl Adobeseverim ben, Autodesksever bulunca yönlendireceğim söz İstanbul Avrupa Yakasında Çalışmak İsteyen Grafiker - İstanbul
bhll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhll

Matbaacı / İstanbul

Alt 22-03-2011 #8
etiket matbaa firmasında çalışmak isterseniz cv nizi bekliyoruz.

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2011 #9
Mail atacağım teşekkür ederim, ilan günceldir.
Umit Boz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Umit Boz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-03-2011 #10
cv nizi beklıyoruz hala aktif ise *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları