İstanbul Avrupa yakasında staj yeri arıyorum.

Staj Yeri Arayanlar - İstanbul Avrupa yakasında staj yeri arıyorum. ...

SpaceDye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SpaceDye

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bahçeşehir Üniversitesi'nde Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümünde okumaktayım. 3. senemi bitirdiğim bu yaz tatilinde, kısa süreli olarak (1-1.5 ay) yaz stajımı yapabileceğim bir yer aramaktayım. Adobe Photoshop, Illustrator, FireWorks, InDesign, Premiere programlarına son derece hakimim; AfterEffects, Flash ve DreamWeaver'da da kendimi geliştirmekteyim. Ayrıca Autodesk 3ds MAX programında da ileri seviyedeyim. Beşiktaş'ta ikamet etmekteyim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
SpaceDye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SpaceDye

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-07-2010 #3
ilan güncel
Bu mesajdan alıntı yap