İstanbul Bilgi Üni. VCD Öğrencisi

Sonuçlanan İlanlar - İstanbul Bilgi Üni. VCD Öğrencisi ...

porfiria isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porfiria

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Bilgi Üniversitesi, VCD (Görsel İletişim Tasarımı) öğrencisiyim. Okul ile birlikte yürütebileceğim, freelance ya da part-time şeklinde iş arıyorum.

Bundan önce Kültür Üniversite'sinde "e-Ticaret" bölümünden mezun oldum ve Bilge Adam'dan "Web/Grafik Tasarımı" eğitimi aldım.

Ana dalım grafik tasarım olmak üzere; ileri düzeyde Adobe Photoshop kullanıyorum. Adobe After Effects, Premiere, Flash, Fireworks, Dreamweaver, Illustrator, Indesign programlarını ise orta - iyi seviyelerde kullanabiliyorum.

Arzu edilirse portfolyomu gönderebilirim.

İletişim: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İstanbul Bilgi Üni. VCD Öğrencisiİstanbul Bilgi Üni. VCD Öğrencisiİstanbul Bilgi Üni. VCD Öğrencisiİstanbul Bilgi Üni. VCD Öğrencisi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..