İSTANBUL büyükçekmece de matbasıı olan

İş Arayan İlanları - İSTANBUL büyükçekmece de matbasıı olan ...

ibrahim_Esat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahim_Esat(25)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar arkadaşalr yaz geldi iş arıyorum ama yanlış anlaşılmasın işten anlamıyorum İSTANBUL büyükçekmece de matbasıı olan

yani şöyle ben bir matbacı ya da reklam ajanslarında filan çalışmak istiyorum aranızda elemana ihtiyacı oaln var mı ? iş yerlerinde filan elemana ihtiyacı oaln var mı ?? veya stajer arıyan var mı? orta derecede photoshop biliyorum bir ama öğrenmek istediğim corel,indesinişllustrator filan İSTANBUL büyükçekmece de matbasıı olan

istanbul avrupa yakasında neresi olursa olsun problem değil İSTANBUL büyükçekmece de matbasıı olan yol masrafımı verin yeter ek ücret istemiyorum sadece öğrenip sizlere de yararlı olamyı istiyorum

başlıkta büyükçekmc olarak belirttim nedeni büyükçekmce olursa daha iyi olur orda oturuyorum çünkü İSTANBUL büyükçekmece de matbasıı olan

yaşım 17 staja gidicem zaten seneye stajer aroyan bir yer varsa bildiğiniz önerdiğiniz İSTANBUL büyükçekmece de matbasıı olan
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 18-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen forum kurallarını okuyunuz.Konunuzu yanlış yere açmışsınız.Konunuzu aşağıdaki linkte açaabilirsiniz.
İş Arayanların İlanları

İyi Forumlar..
Bu mesajdan alıntı yap
ibrahim_Esat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahim_Esat(25)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-07-2009 #3
Lütfen forum kurallarını okuyunuz.Konunuzu yanlış yere açmışsınız.Konunuzu aşağıdaki linkte açaabilirsiniz.
İş Arayanların İlanları

İyi Forumlar..
zaten konum bu forumda bulunmakta
Bu mesajdan alıntı yap