İstanbul Calısmalarım

Afiş Tasarımı - İstanbul Calısmalarım Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Photoshopda yenirim, can sıkıntısından yaptıgım profesyonel olmayan calısmalardır, yorumlarınızı almak istedim...

İstanbul Calısmalarım
NaSrOk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NaSrOk

Webmaster / İstanbul

İstanbul Calısmalarım

Alt 29-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba

Photoshopda yenirim, can sıkıntısından yaptıgım profesyonel olmayan calısmalardır, yorumlarınızı almak istedim

İstanbul Calısmalarım
İstanbul Calısmalarım
İstanbul Calısmalarım
İstanbul Calısmalarım
İstanbul Calısmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
haydarpaşalı çalışmayı sevdim ben birde imzanız çok göze batıyor nerdeyse çalışmanın bir parçası gibi kocaman
Bu mesajdan alıntı yap
DURU_SU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DURU_SU

Grafiker

Alt 30-12-2008 #3
Çalışmalarınızı bir mantığa oturtturmanızı tavsiye ederim. Burada anlatılmak istenen hiçbirşey olmadığı için yorum yapacak birşey yok malesef.

Bazı vectorleri alıp fotoğrafların zeminine yerleştirmişsiniz. Başka hiçbişey göremedim.

Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
sharaph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sharaph

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 30-12-2008 #4
istanbulu anlatırken, birde mesaj vermelisin bence... sadece vektör çalışmak olmamalı amaç.

Ayasofyaya sanki füzeler yerleştirilmiş, ateşlemeye hazır bekliyor gibi olmuş İstanbul Calısmalarım İnce bir savaş mesajı mı var sanki İstanbul Calısmalarım

bir başkası... Kız kulesi... Obenim svedam İstanbul Calısmalarım Ama bakıyorum da o kadar vektörel bir karalama yapılmış ki, kız kulesi gölgede kalmış İstanbul Calısmalarım

ama yine de başlangıçsa, yılmak yok İstanbul Calısmalarım denemeye devam İstanbul Calısmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 30-12-2008 #5
çalışmalar amaçsızca sadece vektörleri fotoğrafa eklenerek hazırlanmış. özen ve emek göremedim ben. ayrıca photoshop tan çok corel işini andırıyor.. bence biraz daha farklı düşünmelisiniz bakış açınızı genişletmelisiniz. programda yeni olmak düşüncedeki yaratıcılığı engellememeli. söylediklerime alınmayacagınızı ve aksine büyük tavsiyesi gibi düşünüp göz önünde bulunduracağınızı umuyorum.. corel ve photoshop ile ilgili herşeyi danışabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ERONhiphop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERONhiphop

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Alt 30-12-2008 #6
fazla bişi yapmamıssın sadece brush darbeleri
Bu mesajdan alıntı yap
deniz_nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz_nur

Grafiker / Sivas

Alt 30-12-2008 #7
kız kulesi süper
Bu mesajdan alıntı yap
NaSrOk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NaSrOk

Webmaster / İstanbul

Alt 30-12-2008 #8
Yeni oldugumu ve fazla bisi olmadıgını zaten resimlerden önce söyledim: Bunu tekrar tekrar söylemenin sadece bilmişlik taslamak ve kalabalık yapmaktan baska bi amacı olmadıgı görüşündeyim.

Belli bi seviyeye gelmek için sacma sapanda olsa bisiler yapmak gerekir die düşünüyorum. Kimse birden bire profesyonel olamaz sonucta. Yorumlarınız için tesekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
maho_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maho_aga

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2009 #9
bana çok basit geldi.galiba sırf brushları kullanmıssın.bütün resimler birbirine benziyor. daha yaratıcı olmanı tavsiye ederim. kusura bakma
Bu mesajdan alıntı yap
Hat-Min isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hat-Min

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 15-01-2009 #10
Çalışmalarınızı bir mantığa oturtturmanızı tavsiye ederim. Burada anlatılmak istenen hiçbirşey olmadığı için yorum yapacak birşey yok malesef.

Bazı vectorleri alıp fotoğrafların zeminine yerleştirmişsiniz. Başka hiçbişey göremedim.

Başarılar
Katılıyorum resim üzerinde vector brush çalışılmış..
Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismalarim, istanbul