İstanbul Çankırı Gençlik Derneği Yeni Logo Yardım!

Logo Tasarımları - İstanbul Çankırı Gençlik Derneği Yeni Logo Yardım! ...

jmsjns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jmsjns

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

İstanbul Çankırı Gençlik Derneği için yeni bir logo arayışındayız.

Eski Logomuz AŞağıdaki Gibidir. Aşağıdaki logomuz Derneğimizi Temsil Etmediğini düşünmekteyiz.

O yüzden dolayı yeni logo tasarlamak istiyoruz.Bizlere bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz.

Çok Teşekkürler,

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Derneğiniz için logo tasarlanmasını mı istiyorsunuz? Eğer öyleyle konunuz yanlış yerde açılmış.Lütfen forum kurallarını okuyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2009 #3
Grafik tasarım işleri için fiyat teklifi:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
  • Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 29-04-2009 #4
Logonun üzerinde biraz daha görsellik kazandırıcı çalışma yapmalısın. Bide bölesine birbirine ayrık vede kopuk bi görüntü meseleyi izah edemiyıo. Konuyu anlatmıo. Yane istediin görüntüyü weremezsin.
Başarılar genede
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2009 #5
Logonun üzerinde biraz daha görsellik kazandırıcı çalışma yapmalısın. Bide bölesine birbirine ayrık vede kopuk bi görüntü meseleyi izah edemiyıo. Konuyu anlatmıo. Yane istediin görüntüyü weremezsin.
Başarılar genede
Onlarda beğenmedikleri için değiştirmeyi düşünüyorlarmış zaten..Yukarıdaki yazıyı okudunuz mu?
Bu mesajdan alıntı yap
tango-mm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tango-mm(58)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-04-2009 #6
Başarılar genede
Sevgili kardeşim,
Lütfen Türkçe yazarken güzelim Türkçemizi bozmamaya özen gösteriniz
Teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 29-04-2009 #7
Onlarda beğenmedikleri için değiştirmeyi düşünüyorlarmış zaten..Yukarıdaki yazıyı okudunuz mu?
Okudum tabikide. Hatta bu konuyla ilgili bir müddet msn aracılığıyla görüştüm bile. Ama arkadaş eğer logo tasarımı istemişse ben ona göre cevap vermemişsem zaten konu yanlış yere açılmış demektir. Onun içinben normal şartlarda olması gerektiği gibi yapıyorum. Yani olumlu yönde eleştiriyorumç
Sevgili kardeşim,
Lütfen Türkçe yazarken güzelim Türkçemizi bozmamaya özen gösteriniz
Teşekkür ederim
Haklısın kardeşim. Daha dikkatli olacağım inşallah. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap