İstanbul da Vektör Çalışması - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İstanbul da Vektör Çalışması - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İstanbul da Vektör Çalışması Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Program/Seviye: İyi derecede vektörel programlar Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: İslam sanatları ile ilgili polyesterden tablolar ...

vural-can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vural-can(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul da Vektör Çalışması

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İyi derecede vektörel programlar

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İslam sanatları ile ilgili polyesterden tablolar yapmaktayız. Bunları vektörel bazda çalışıp klişede çıkarıp kalıp almaktayız.
Vektörel programlara hakim, elinde islami, arabesk,osmanlı,tezhip motif arşivi olan tasarım yapabilecek arkadaş aranıyor. Anlaşılırsa sürekli çalışılacak.Tasarım başı anlaşılarak..İstanbul olmalı...Anadolu yakası olması dahada tercih edilir..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İstanbul da Vektör Çalışması - İstanbul - İstanbul da Vektör Çalışması - İstanbul ya da İstanbul da Vektör Çalışması - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İstanbul da Vektör Çalışması - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İstanbul da Vektör Çalışması - İstanbul | İstanbul da Vektör Çalışması - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

vural-can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vural-can(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2011 #3
İki arkadaşımıza dönüş yapıldı.
Konuyu biraz açmak isterim.
Birlikte vereceğimiz şeklin içine tezhip ve hat desenlerini orantılı olarak yerleştirip,klişede dişi-erkek çıkma seçeneklerini ayarlayıp işi bize teslim edeceksiniz.Bizde onu klişeden çıkarıcaz.
Sonraları sizin kendi halinize yaptığınız tasarımları bize satacaksınız.
maaltay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maaltay

Grafiker / Konya

Alt 05-04-2011 #4
merhaba ben konyada ikamet ediyorum yaklaşık 8-9 senedir bu işin içindeyim çizimlerim gayet temiz ve profesyonel olarak çalışmaktayım bir sorum olacak çizimleri siz gönderip üzerindenmi çizeceğiz yoksa sıfırdan mı çizeceğiz ? cevabınızı bekliyorum iyi günler
mail adresim: *********
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 05-04-2011 #5
Merhaba Mikrosis eğitim merkezinde grafik tasarım eğitimi almis bulunmaktayim. grafik tasarım üzerinde kendimi geliştirebilecegim, staj gorebilecegim bir is aramaktayim. istanbul taksim' de ikamet etmekteyim.

kullandigim programlar :

adobe photoshop : iyi seviyede.

e-mail ;

tel : *********

cep :*********
fato.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fato.grafik

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2011 #6
İlanınızla ilgileniyorum ayrıca size mail gönderdim cevabınızı bekliyorum