İSTANBUL FATİH' TEKİ İŞYERİMİZE STAJER - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İSTANBUL FATİH' TEKİ İŞYERİMİZE STAJER - İstanbul ...

bil1992 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bil1992

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İSTANBUL FATİH' TEKİ İŞYERİMİZE STAJER

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İSTANBUL FATİH İLÇESİNDE BULUNAN,RESİM, POSTER,TOBLO ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPAN FİRMAMIZA;FHOTOSHOP KONUSUNA HAKİM,E-TİCARET SİTEMİZİ YÖNETECEK PERSONEL İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR lütfen irtibata geçsin

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İSTANBUL FATİH' TEKİ İŞYERİMİZE STAJER - İstanbul - İSTANBUL FATİH' TEKİ İŞYERİMİZE STAJER - İstanbul ya da İSTANBUL FATİH' TEKİ İŞYERİMİZE STAJER - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İSTANBUL FATİH' TEKİ İŞYERİMİZE STAJER - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İSTANBUL FATİH' TEKİ İŞYERİMİZE STAJER - İstanbul | İSTANBUL FATİH' TEKİ İŞYERİMİZE STAJER - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sysys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sysys

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2011 #3
Biraz daha bilgi verebilir misiniz?
Firma ismi, e-mail vb. ve stajer olarak web stajeri mi yoksa grafik t. stajeri mi arıyorsunuz acaba
fatmaycatak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmaycatak(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2011 #4
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ GRAFIK TASARIMI MEZUNUYUM KENDIMI GELISTIREBILECEGIM STAJ YERI ARIYORUM . FATIHTE IKAMET EDIYORUM. *********