(İstanbul/Fındıkzade) Profesyonel Grafiker Aranıyor!...

Sonuçlanan İlanlar - (İstanbul/Fındıkzade) Profesyonel Grafiker Aranıyor!... ...

ercanarslans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanarslans(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cafe, Kırtasiye ve Restaurant başta olmak üzere Reklamcılık kapsamında Promosyon konusunda da faaliyet gösteren ajansımıza; Mevcut çalışma yapısına uyacak, özellıkle matbaa'ya yönelik çalışmalarda tecrübeli, en az 3 yıl sektör deneyimi ile referans verebilecek çalışma arkadaşı "grafiker" arıyoruz.
Cvlerinizi; *********' a atabilirsiniz..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları (İstanbul/Fındıkzade) Profesyonel Grafiker Aranıyor!... veya (İstanbul/Fındıkzade) Profesyonel Grafiker Aranıyor!...sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

oppose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oppose

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2010 #3
ilan aktif mi ?
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2010 #4
Cv yolladım ilanınızla ilgileniyorum