!!! istanbul foto

Fotoğraf - Resim - !!! istanbul foto ...

!!! istanbul foto
sevdegul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevdegul

Grafiker / İstanbul

!!! istanbul foto

Alt 15-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

benim acil istanbul resimlerine ihtiyacım var. arapça tur kataloğu yapıyorum üstelik corel de!!! istanbul foto(( sanırım bu açıklamam size çektiğim eziyeti anlatmama yardımcı olmuştur. eğer elinizde varsa lütfen bekliyorum.:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
google görseller kısmınd, İstanbul'u aratırsanız bir sürü resme ulaşmanız mümkün !!! istanbul foto
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 15-06-2009 #3
sitede önceden paylaşılmıştır, arama yaparsan bulabilirsin
Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2009 #4
İsteğiniz baya geniş bir araştırma gerektiriyor
İstanbul ama neresi özellikle istediğiniz yerleri vardır mutlaka
Bu mesajdan alıntı yap
sevdegul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevdegul

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2009 #5
önerileriniz için çok teşekkürler hepsini denedim!!! istanbul foto istanbul un meşur tarihi ve turistlik yerlerinin düzgün ışık ve açılarda çekilmiş resimleri lazım. istanbu a ait herhangi bi kompozisyonda olabilir. mesela müşteri gazino tarzı bi yerde dans eden bi dansöz istemişti ama ben google bir tane dahi bulamadım. tüm günüm bu işe heba oldu!!! istanbul foto
Bu mesajdan alıntı yap
aydın11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aydın11

Baskıcı / İstanbul

şikayetim ve yoksa benmi acemiyim ?

Alt 16-10-2009 #6
mesela bir resim arayacağım ismini yazıyorum o resimle alakalı bir türlü istediğim sonuca ulaşamıyorum arama motoru bence yeterli seviyede değil.
istanbul yazıyorum resim diyorum iş ilanları çıkıyor başka resimler çıkıyor ama istanbul manzaralarına ait bir şey bulamadım. resim arayan arkadaş haklı bulunamıyor
Bu mesajdan alıntı yap
selo37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selo37(48)

Eğitimci / Artvin

Alt 16-10-2009 #7
Türkiye Resimleri Arkadaşlar buradan istediğiniz resimlere ulaşabilirsiniz. Resimlerin çözünürlükleri güzel, sadece kötü tarafı ne yazıkki güzelim Türkiyemizin yabancılar tarafından çekilmiş fotografları içeren bir site olması.
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 16-10-2009 #8
benim acil istanbul resimlerine ihtiyacım var. arapça tur kataloğu yapıyorum üstelik corel de!!! istanbul foto(( sanırım bu açıklamam size çektiğim eziyeti anlatmama yardımcı olmuştur. eğer elinizde varsa lütfen bekliyorum.:sadsmile:
Draw'da arapça tur kataloğu yapıyorsanız en az zorlanacağınız kısım istanbul fotoğrafları bulmaktır bence. Allah kolaylık versin...
Bu mesajdan alıntı yap