İstanbul Freelance Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - İstanbul Freelance Grafiker ...

mrv.mrv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrv.mrv

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 28-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

6 senedir grafik tasarım işi ile uğraşmaktayım. İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum.Freelancer olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım. Kartvizit,broşür,kurumsal kimlik,cephe giydirme tasarımı,logo tasarimi,menü,dijital baskı vb. ihtiyaçlarınıza profesyonel anlamda karşılık vermeye hazırım. İstanbul dışında da olsanız bana ulaşabilirsiniz. Hızlı, hatasız çalışmalarınız vaktinde teslim edilecektir. Matbaa baskısı içinde yardımcı olabilirim.

Kullandığım Programlar:

- Freehand
- Adobe Photoshop
- Indesing

Herkese teşekkür ederim..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.