İstanbul Gezisi Afişi - 2.5 hafta uğraştım

Afiş Tasarımı - İstanbul Gezisi Afişi - 2.5 hafta uğraştım ...

cut_lee_amm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cut_lee_amm

Webmaster / Bursa

Alt 30-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2-3 ay kadar önce yapmış olduğum bir afiş. Flash diskimin içinden çıkınca yorumunuza sunayım dedim.

Afiş için yaklaşık 2.5 - 3 hafta uğraşmıştım, Bursada uludağ üniversitesi civarlarına asılmış olması lazım, okuyanlar varsa görmüşlerdir belki.

Baştaki ilk yaptığım afiş, ikincini ise Cenk Tevetoğlu'nun daha ön plana çıkmasını istemelerini üzerine hazırladım.

Yorumlarınızı eksik etmezseniz memnun olurum ...

1. afiş

2. afiş:

Not: Bulunduğum pc de ps olmadığından dolayı iletişim bilgilerini arkadaşa sildirdim, lütfen o kısmı dikkate almayın...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir çalışma emegine sağlık slogan okunuyor burdan zorla ama bunu asınca pek okunucagını sanmıyorum yazıların reklerini degiştirsen ve sarı renkte cok fazla bogmuş sanırım fakat yinede güzel bi çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

cut_lee_amm

Webmaster / Bursa

Alt 30-04-2008 #3
güzel bir çalışma emegine sağlık slogan okunuyor burdan zorla ama bunu asınca pek okunucagını sanmıyorum yazıların reklerini degiştirsen ve sarı renkte cok fazla bogmuş sanırım fakat yinede güzel bi çalışma
Yorumunuz için teşekkür ederim. Geçmiş döneme ait bir afiş olduğu için üzerinde herhangi bir değişiklik vs. yapma niyetim yok şu anda.
Dikkat çekmek istediğimiz nokta "istanbul" kelimesi idi. Uzaklardan afişi gören ve İstanbul'u okuyan kişi zaten merak edip yakına gelecektir diye düşündüm.

Bir de hangi afişin daha iyi olduğunu da yorumlarınıza eklerseniz memnun olurum...
Bu mesajdan alıntı yap
tasarimci-03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci-03

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2008 #4
guzel calisma ama bi afis sade tarzda olsa daha dikkat ceker akilda kalir ve kendine ceker
dusun arabayla giden bi sahis nasil gelsin afisi okusun...
afis dikkat cikici olmali anlasilir sadelikte....insani uyarmali diye dusunuyorummm
zaten okumayi sevmeyen bi millet olarak...sadelikten yanayimmm
tabiki sartlar elverirse o da var....
Bu mesajdan alıntı yap

cut_lee_amm

Webmaster / Bursa

Alt 30-04-2008 #5
guzel calisma ama bi afis sade tarzda olsa daha dikkat ceker akilda kalir ve kendine ceker
dusun arabayla giden bi sahis nasil gelsin afisi okusun...
afis dikkat cikici olmali anlasilir sadelikte....insani uyarmali diye dusunuyorummm
zaten okumayi sevmeyen bi millet olarak...sadelikten yanayimmm
tabiki sartlar elverirse o da var....
Haklısınız ama bu da böyle oldu napalım. Kampüs içerisine asıldı zaten bu afişler, arabayla gezen fazla olmaz İstanbul Gezisi Afişi - 2.5 hafta uğraştım

sonraki çalışmalarımda dediklerinizi dikkate alıcam.

Göze batan hatalarımı belirtirseniz memnun olurum ...
Bu mesajdan alıntı yap
ozzlem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozzlem

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2008 #6
afişler güzel olmuş . ilk afiş daha hoş görünüyor.şahsın ön plana çıkmasını istedikleri için böyle yapmanız uygun olmuş.ancak slogan bencede pek okunmuyor. daha dikkat çekici olabilirdi.yinede ben beğendim tebrik ederim. emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-04-2008 #7
emeğine sağlık gözel olmuş başarılarının devamını dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 30-04-2008 #8
Bir afiş için o kadar süre veriyorlarsa çok güzel. Çalışmanızı beğendim. Elinize Sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

cut_lee_amm

Webmaster / Bursa

Alt 30-04-2008 #9
Bir afiş için o kadar süre veriyorlarsa çok güzel. Çalışmanızı beğendim. Elinize Sağlık
Afişi tanıdık birine yaptığım için oldukça önceden haberim vardı. Bu nedenle de biraz rahat davrandım diyebilirim zaman konusunda.

Yorumlarınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-04-2008 #10
gayet başarılı bir çalışma olmuş tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afişi, gezisi, hafta, uğraştım, İstanbul