İstanbul Giyimkentte Tekstil firması için teknik stajyer. - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - İstanbul Giyimkentte Tekstil firması için teknik stajyer. - İstanbul ...

YASQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YASQ(38)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 17-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Giyimkentte Tekstil firması için teknik stajyer.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Tekstil baskı makineleri ithal eden firmamız için teknik serviste eğitilecek Elektrik, Elektronik, Endüstriyel elektronik, Mekatronik, Bilgisayar, Yazılım veya benzer bölümlerde okuyan stajyer arkadaşlar arıyoruz.

İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki telefon numarasından bana ulaşabilirler.

E-posta:

Telefon: 0535 284 87 70
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İstanbul Giyimkentte Tekstil firması için teknik stajyer. - İstanbulİstanbul Giyimkentte Tekstil firması için teknik stajyer. - İstanbulİstanbul Giyimkentte Tekstil firması için teknik stajyer. - İstanbulİstanbul Giyimkentte Tekstil firması için teknik stajyer. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap