İstanbul için Broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İstanbul için Broşür ...

İstanbul için Broşür
Evrennist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Evrennist

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

İstanbul için Broşür

Alt 26-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar broşür istanbul için tasarlanmıştır. muhterem yorumlarınızı beklıyorum ..

İstanbul için Broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(31)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence çok başarılı olmuş...
Gül geçişleri çok şık durmuş; İstanbul sülietine yakışmış...
Ellerine sağlık
Yalnız yükleme hatası yapmışsın; düzelt kısmından grafik ekleye tıkla; linki oraya ekle; ozaman düzelir İstanbul için Broşür
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-05-2009 #3
çalışmayı ben neden göremiyorum???
Bu mesajdan alıntı yap

Evrennist

Alt 26-05-2009 #4
teşekkürler bu güzel yorumn için. hata kısmını duzeltmeye calıstım fakat umarım yapabilmişimdir. İstanbul için Broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-05-2009 #5
başarılı bir çalışma olmuş.elinize sağlık. background size ait değil yanlız sanırım dimi?
Bu mesajdan alıntı yap
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 26-05-2009 #6
yapılan çalışmayı istanbul ile bütünledim gerçekten. başarılı olmuş İstanbul için Broşür emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Evrennist

Alt 26-05-2009 #7
background bana ait deil fakat sadece kıvrımlara sahip oldugu için kullandım onun haricinde diger calısmalar bana ait.. teşekkürler yorumun için

yapılan çalışmayı istanbul ile bütünledim gerçekten. başarılı olmuş İstanbul için Broşür emeğinize sağlık
Çok saolun İstanbul için Broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2009 #8
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki İstanbul için Broşür butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-05-2009 #9
Güzel bir çalışma olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-05-2009 #10
çok güzel başarılı bir çalışma olmuş tam istanbula layık bir çalışma. istanbul deyince işte budur diyorum daha iyisi bilmiyorum ama olmaz gibi. tebrik ediyorum ve emeğine sağlık diyorum. bizimle paylaştığın için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları