İstanbul Kıyamet Vakti Forum Logo

Logo Tasarımları - İstanbul Kıyamet Vakti Forum Logo ...

konuralpd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konuralpd(30)

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 28-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

BU LOGOM İLK ÖALIŞMALARIMDAN BİTANESİ SİZLER YORUM YAPARSANIZ YETENEĞİMİ ÖLÇECEĞİM

LOGOİstanbul Kıyamet Vakti Forum LogoIMG]http://img232.imageshack.us/img232/1532/sitelogosg7.gif[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designeer_hsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designeer_hsn

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence çok çalışmalısın.....ayrıca bu logo değil sadece bir çalışma...
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #3
1. Forumda tamamını büyük harfler ile yazmak yasaktır.

2. Bu çalışma daki 3 farklı font 2 farklı görsel ve 0 mizampaj bilgisi eleştiri yada öneri yapmamı engelliyor.

3. Türkçe'yi bende çok düzgün kullanamam ama bariz hataları söylemek gerek "ikvnin" nedemek illaki böyle yazacaksan "İKV'nin" şeklinde yazmalısın. ve "burda" değil "burada" olacak.

dikkat edersen mesajındaki imla hatalarından bahsetmiyorum, onlar bi yere kadar olabiliyor zaten uyarmak benim işim değil ben Türkçe öğretmeni değilim ama bir çalışma varsa ortada ve hatalar bu çalışmadaysa ozman uyarmalıyız.
Bu mesajdan alıntı yap
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 28-01-2009 #4
Logo olarak nitelendirilemez. Kes-yapıştır-düzenle namına çalışma olarak dahi nitelendirilebileceğini düşünmüyorum. Amaçsız bir şey...
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 28-01-2009 #5
Logo olarak nitelendirilemez. Kes-yapıştır-düzenle namına çalışma olarak dahi nitelendirilebileceğini düşünmüyorum. Amaçsız bir şey...
Forumda yer alan her görsel bir kişisel çalışmadır.Yorumuzda nitelik
yada nitelendirmemek sizin kişisel görüşünüzdür.Yapılan çalışmalar görüş
yönlendirilirse ancak çalışma amaca ulaşır.Diger Arkadaşlar gibi bende yapan arkadaşımızın bu konuda çalışmasını öneririm.Zaten belirtmişsiniz bu işi ögrenme amacında oldugunuzu.Özellikle fontlara çok dikkat etmelisiniz başarılar dilerimİstanbul Kıyamet Vakti Forum Logo
Bu mesajdan alıntı yap
vestanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vestanbul

Webmaster / Van

Alt 28-01-2009 #6
Merhabalar. Logolar hakkında daha fazla fikir edinmek için:
Logospire - Logo inspiration gallery
Logo Faves | Logo Design Inspiration Gallery

gibi sitelere göz atmanız son derece faydanızadır...
Bugün amma verdim bu linkleri İstanbul Kıyamet Vakti Forum Logo
Bu mesajdan alıntı yap
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 28-01-2009 #7
Forumda yer alan her görsel bir kişisel çalışmadır.Yorumuzda nitelik
yada nitelendirmemek sizin kişisel görüşünüzdür.Yapılan çalışmalar görüş
yönlendirilirse ancak çalışma amaca ulaşır.Diger Arkadaşlar gibi bende yapan arkadaşımızın bu konuda çalışmasını öneririm.Zaten belirtmişsiniz bu işi ögrenme amacında oldugunuzu.Özellikle fontlara çok dikkat etmelisiniz başarılar dilerimİstanbul Kıyamet Vakti Forum Logo
Benim amacım herkesin kendi işiyle uğraşması yönünde. Artık bu tür görselleri hiç acımadan eleştiriyorum, eleştireceğim. Çalışmaması konusunda engel teşkil ettiğimi düşünmüyorum. Çok çalışması illaki gerekli, görsele bakarak bundan söz etmeye gerek görmedim. Görüş yönlendirilmez ama benim belirticeğim görüşüm üzere bir çalışma değil. Fontları iyi düzeye getirince görselin düzelebileceği gibi konuşuyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
designeer_hsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designeer_hsn

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #8
frocktal sana katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #9
bol bol logo incele ben hergun burada logolar hakkında en az 3 kez boyle bi yorum yapıyorum kırıcı olmak istemiyorum ama olmuyor boyle. arkadaşım bu şekilde logo olmaz bu logo değil ya artık inan sıkıldım bende anlatmaktan lutfen once biraz acacagınız konu hakkında bilgi sahibi olun sonra acın yani konu açmak için konu yapmayın gercekten uretin lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-01-2009 #10
Forum içersindeki asayişi sağlamak forum yöneticileri ile ilgili bir durumdur. Sizler kendi aranızda tartışma yaşayacaksanız lütfen bunu konu ile ilgili bir şekilde yapınız. Konudan uzaklaşıp kişisel fikirlere müdehale olacaksa o müdehalelere de yöneticiler müdehale edecektir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
forum, istanbul, kiyamet, logo, vakti