İstanbul Kukla Festivali çalışması.

Deneme Çalışmalar - İstanbul Kukla Festivali çalışması. ...

graphiquer34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphiquer34

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya16

Alt 08-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

* istanbul kukla festivali çalışmalarım

* resimdeki kişi kendim

* açıkcası tam kafamdaki düşünceyi yansıtamadım bu da yeni olmamdan dolayı olabilir :sleepy:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

yorumlarınızı bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ipleri bence ucunu açık değilde koluna bağlıymış gibi yapsan.Senin yaptığında kolun içinden çıkıyor ve pek iyi duymuyor...Aşağıda yaptığında ise iplerin rengi okadar açık ki belli bile olmuyor eğer yerdeymiş gibi duracaksan arkanı bulanıklaştır yada karartmanı tavsiye ederim. Yazında ise şekli yazış biçimin güzel ama çok küçük yukardakinde hiç okunmuyor bile...Tabiki yinede...
Ellerine ve emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

graphiquer34

Alt 08-06-2011 #3
ipleri bence ucunu açık değilde koluna bağlıymış gibi yapsan.Senin yaptığında kolun içinden çıkıyor ve pek iyi duymuyor...Aşağıda yaptığında ise iplerin rengi okadar açık ki belli bile olmuyor eğer yerdeymiş gibi duracaksan arkanı bulanıklaştır yada karartmanı tavsiye ederim. Yazında ise şekli yazış biçimin güzel ama çok küçük yukardakinde hiç okunmuyor bile...Tabiki yinede...
Ellerine ve emeğine sağlık...

teşekür ederim. tavsiyeler içinde saol
Bu mesajdan alıntı yap
burakbaysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakbaysal

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2011 #4
ılk resımde golge eklemelısın yere cunkı golge resımın herseyıdır ve ıplerın vucuduna degdıgı yerlerde ıp koluna dolanması lazım tabı bence yada bı sekılde ıcınden gecıp alttan dugumu gozukmesı vs vs ama cok guzeller bı tavsıyemde resım bıttıkten sonra komple renk ayarlarında ufak tefek degısıklıkler yapman bırbırı ustune konana resımlerımlerde butunluk saglar İstanbul Kukla Festivali çalışması.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-06-2011 #5
düşünce çok güzel ama uygulamadaki eksik ve hataların üzerinden bir daha geçmen gerek,
afişlerde yazıların çok sönük ve bir o kadar pasif kalmış düzeltilmeli, caddeye indirdiğin kuklanın sağ elinde renk kaybı rahatsız edici, ipler sadece inmiş ama bir bağ yada bağlantı olmalı, afiş başlığıyla ön plana çıkar ama burada nedense kaybolmuş....

gelişime açık eksikleri giderilirse olacak...
Bu mesajdan alıntı yap

graphiquer34

Alt 09-06-2011 #6
ılk resımde golge eklemelısın yere cunkı golge resımın herseyıdır ve ıplerın vucuduna degdıgı yerlerde ıp koluna dolanması lazım tabı bence yada bı sekılde ıcınden gecıp alttan dugumu gozukmesı vs vs ama cok guzeller bı tavsıyemde resım bıttıkten sonra komple renk ayarlarında ufak tefek degısıklıkler yapman bırbırı ustune konana resımlerımlerde butunluk saglar İstanbul Kukla Festivali çalışması.
tavsiyelerin için tşkederimm
Bu mesajdan alıntı yap

graphiquer34

Alt 09-06-2011 #7
düşünce çok güzel ama uygulamadaki eksik ve hataların üzerinden bir daha geçmen gerek,
afişlerde yazıların çok sönük ve bir o kadar pasif kalmış düzeltilmeli, caddeye indirdiğin kuklanın sağ elinde renk kaybı rahatsız edici, ipler sadece inmiş ama bir bağ yada bağlantı olmalı, afiş başlığıyla ön plana çıkar ama burada nedense kaybolmuş....

gelişime açık eksikleri giderilirse olacak...
teşrkür ederim. yanlışlar var elbet bunu kendim yaparken fark etmiyorum belki ama yorumları okuyunca anlıyorum nerelerde hata yaptığımı
Bu mesajdan alıntı yap
burakbaysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakbaysal

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2011 #8
tavsiyelerin için tşkederimm
ama bak sakın yanlıs anlama yanı kotu nıyetle soylemedım guzel yap dıye
Bu mesajdan alıntı yap

graphiquer34

Alt 09-06-2011 #9
ama bak sakın yanlıs anlama yanı kotu nıyetle soylemedım guzel yap dıye
yok yanlış anlamadım kardeşim. iyi olan kötü olan ne varsa söyliceksiniz ki bende bakıcam nerde hata yaptım. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 11-06-2011 #10
güzel olmuş ellerine sağlık iplerin tutuğu noktaları sarması olayını halledersen daha iyi olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları