İstanbul Motion graphics iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - İstanbul Motion graphics iş arıyorum - İstanbul ...

FatihCakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihCakir

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Motion graphics iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Maya ileri duzey,After Effects ileri duzey,Realflow, Pftrack, Photoshop

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0535 643 18 51
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İstanbul Motion graphics iş arıyorum - İstanbul - İstanbul Motion graphics iş arıyorum - İstanbul ya da İstanbul Motion graphics iş arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İstanbul Motion graphics iş arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İstanbul Motion graphics iş arıyorum - İstanbul | İstanbul Motion graphics iş arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap