İstanbul - ÜÇ

İllüstrasyon Çalışmaları - İstanbul - ÜÇ ...

İstanbul - ÜÇ
maxonesis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxonesis

Grafiker / İstanbul

İstanbul - ÜÇ

Alt 24-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk iki çalışmada şehre yukarıdan baktık bunda biraz suyun altına girelim dedim. Beğenilerinize.

İstanbul - ÜÇ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

rainman244 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rainman244

Hiç Biri / Adana

Alt 24-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz daha detay olsaydı istanbulu tanımlayacak çok daha güzel olurdu.elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2008 #3
Çok güzel bir çalışma olmuş ama rainman'ın de dediği gibi binalar biraz fazla Blur olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2008 #4
biraz daha detay olsaydı istanbulu tanımlayacak çok daha güzel olurdu.elinize sağlık
ilk iki resmi gördünüzmü bilmiyorum ama bu onların devamı niteliğinde ve o civarda çok istanbulu tanımlayacak imge yok ben sadece sol alt köşede bir tabela detayına yer verdim . beyendiğinize sevindim.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2008 #5
İstanbulun başına Gelecek her türlü doğal felaketten Seni sorumlu tutacaklar artık..Felaket tellalı misali her kurgu istanbulun çöküşü:P
Benim tek dikkat ettiğim husus sadece Üst yüzey dalgalanmaları..Bakış açısındaki Verdiğin derinliğe göre suyun üstündeki dalgalanmalar çok yakında..Bence tek sorun bu.Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2008 #6
İstanbulun başına Gelecek her türlü doğal felaketten Seni sorumlu tutacaklar artık..Felaket tellalı misali her kurgu istanbulun çöküşü:P
Benim tek dikkat ettiğim husus sadece Üst yüzey dalgalanmaları..Bakış açısındaki Verdiğin derinliğe göre suyun üstündeki dalgalanmalar çok yakında..Bence tek sorun bu.Kolay gelsin..
haklısın arkadaşlarda aynı şeyi söylüyor bırak şu istanbulun yakasını İstanbul - ÜÇ ama bu bilim kugu ne yapayım
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 24-12-2008 #7
çalışmalarını takip ediyorum ve hepsinde de hem hayal gücünü hem de bunu bu kadar gzl oturtmanı tebrik ediyorum.binalarda falan bnce hiçbir sorun yok zaten blur olmasa abes olurdu çünkü suyun altında İstanbul - ÜÇışığın yansıması da,renkler de çok iyi.serinin devamını bekliyorumİstanbul - ÜÇ kolay gelsn
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2008 #8
nasıl bir iç dünyasıdır buİstanbul - ÜÇgüzel olmuş emeğine sağlıkİstanbul - ÜÇ
Bu mesajdan alıntı yap

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2008 #9
çalışmalarını takip ediyorum ve hepsinde de hem hayal gücünü hem de bunu bu kadar gzl oturtmanı tebrik ediyorum.binalarda falan bnce hiçbir sorun yok zaten blur olmasa abes olurdu çünkü suyun altında İstanbul - ÜÇışığın yansıması da,renkler de çok iyi.serinin devamını bekliyorumİstanbul - ÜÇ kolay gelsn
teşekkür ediyorum senin çalışmaların kadar güzel olmasada:angel: hımmm... Peki sen yabancı değilsin kulağına fısıldayım bir sonraki serinin konusunu ' Ice age of the Istanbul'aman kimse duymasın :sweating:sana iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
pthing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pthing

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-12-2008 #10
abi sen nerelisin? nedir bu istanbula nefretin diye sorasım geliyo =)
çalışma çok güzel olmuş eline emeğine sağlık.
sadece denizaltının arka tarafı sanki resme tam karışmamış gibi geldi. denizaltının ilerlemesinden kaynaklanan bi dalgalanma olabilirdi... Ama çok güzel olmuş, güzel olmuş derken başıma böyle bi felaket gelmesini istemem tabi... İstanbul - ÜÇ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
istanbul