İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul

İş Veren İlanları - İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul ...

duyguyordam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duyguyordam

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır.

Program/Seviye: Ağırlıklı olarak illustrator ve Photoshop bilen ,Corel, freehand gibi yardımcı programlara hakim olan matbaa veya ajans deneyimi olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

En önemlisi iş ahlakı olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Başvurularınızı online olarak ya da aktif telefon numaralarımızdan yapabilirsiniz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bilgi için lütfen arayınız..

E-posta:

Telefon: 0212 603 04 66 - 0532 560 67 75
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbulİstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbulİstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbulİstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
doktor_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktor_aga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2013 #3
Şükrü Karşıyaka

mail gönderilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap

duyguyordam

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2013 #4
Arkadaşlar deneyimli grafiker arıyoruz. Yetiştirilmek üzere değil.
Bu mesajdan alıntı yap

duyguyordam

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2013 #5
Grafikerlere akıl sır ermiyor, sadece grafikerlere özgü birşeymidir acaba iş başvurusu yapıp görüşmeye çağırıldığında gelmemek.. Yada saçma sapan sorular sormak...

Biri başvurur yaptıgınız işlerden örnek gönderirmisinizder. ( Sanki arkadaş bizi işe alacak)

Biri başvurmuş Maaş ne kadar veriyorsunuz? ( Sen ne biliyorsun arkadaş bi cw gönder ilk önce )

Biri başvurur bilgeadam'dan sertifikalıyım 5000tl maaş istiyorum. ( sana kim gaz verdi arkadaş )

Biri başvurur 1700 tl istiyorum ben bu işte iyim ( Peki bize bi iş versek bi kaç saat de zaman versek yaparmısınız? olur der karşı taraf saaatlerce ugraşır sana saçma sapan bir çalışma sunar. Size 1000 tl veririz cvbına evde oturuum daha iyi der... ( bencede evde oturmalısın yaptıgın işele iistediğin maaş tutarsız )

Millet işsizlik diyor nerde biz aylardır eleman arıyoruz. Kimsenin çalışmaya niyeti yokken işsizim demesin iş çok çalışacak adam yok...

Arkadaşlar lütfen rica ediyorum. Dürüst olun aylardır yaklaşık 500 başvuru oldu abartısız her yere ilanlar verdik.. gerekli gereksiz başvurular yapıldı adam teknisyen grafiker ilanına başvuryor.. Hangi mantıkla..

2006 dan bu yana grafikerim çok işyeri değiştirdim ama hiç birini yüz üstü bırakıp kaçmış değilim ki mecburiyetten kimi de şehir değiştirmekten dolayı ayrılmışımdır. İşimde iyim evet kimseden 5000 tl istemedim kurstann cıkıpta bu parayı isteme cesaretini nerden buluyor bu arkadaşlar.. Ben bu bölümü lisede okudum üniversitede okudum hiç bir tecrübem yokken kimseden 3000-5000 isteyip ben boşunamı okudum demedim az akıl az mantık lütfen arkadaşlar lütfeen.. Hangi hayal dünyasında yaşıyorsanız çıkın ordan.. Gercekten yetenekli tecrübeliyseniz hakkınız verilecektir bunu unutmayın ilk önce siz yeteneginizi ortaya koyun...
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-10-2013 #6
Ajansınız mı var hayırlı olsunİstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul İyi elemanlar
Bu mesajdan alıntı yap
kenzo_1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kenzo_1453

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2013 #7
Grafiker bulamıyoruz lafınız duyunca çok mutlu oluyorum İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul bizim değerimiz ve kıymetimiz artıyor İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul burda işverenlerde kendilerini sorgulamalı bir insanla çalıştıklarını unutmamalılar .neymiş efemdim hızlı ve seri tasarımlar yapan duymadım bir daha söylermisin İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul sabah işine zamanında gelen ama akşamleyin iş çıkış saati olmayan bu arada biz grafikere mesai vermiyoruz lafınız eden İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul malesef sen grafiker bulamazsın bulsan çalıştıramazsın.... Neeeeeeee. 2 tık yapıyosun 2000 tl maaş istiyorsun peki be adam neden 2 tık için gazteye internete ilan veriyosun İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul Allah bizi doğru insanların yanında doğru insanlar olarak çalıştırmayı nasip etsin yoksa insanlıktan çıkmamız an meselesi İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap

duyguyordam

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2013 #8
Grafiker bulamıyoruz lafınız duyunca çok mutlu oluyorum İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul bizim değerimiz ve kıymetimiz artıyor İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul burda işverenlerde kendilerini sorgulamalı bir insanla çalıştıklarını unutmamalılar .neymiş efemdim hızlı ve seri tasarımlar yapan duymadım bir daha söylermisin İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul sabah işine zamanında gelen ama akşamleyin iş çıkış saati olmayan bu arada biz grafikere mesai vermiyoruz lafınız eden İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul malesef sen grafiker bulamazsın bulsan çalıştıramazsın.... Neeeeeeee. 2 tık yapıyosun 2000 tl maaş istiyorsun peki be adam neden 2 tık için gazteye internete ilan veriyosun İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul Allah bizi doğru insanların yanında doğru insanlar olarak çalıştırmayı nasip etsin yoksa insanlıktan çıkmamız an meselesi İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul
Ah meslektaşım sen ne kadar dertliymişin böyle o yazı bir işveren ellerinden çıkmadı üzülerek senin bu söylediklerin yanlış adreste bu yüzden.. Benim zamanımda grafikerler el üstünde tutulurdu bu piyasayı bozan iş verenlerin payının olduğu kadar kurs yerleri ve hiç bir baltaya sap olamayan insanların kursa gidip ögrendikleri ile grafikerim diye piyasaya çıkıp 500 e 600 e çalışanlar yüzündendir, degerimizin düşmesi.. bu yüzden her şeyi iş verene değil grafik kurslarından çıkıpda grafikerim diyenlere konuşmalısın... Sadece bizim meslege özgü değildir mesai verilmemesi çalışandan fazlası istenmesi bu insanların doğasında vardır malesef.. Hangi iş yeri çalışan hakları hakkında bilgiye sahip ki istediklerine karşılık versin çogunluk ne yapıyorsa insanlar onu doğru kılıyor kendine...

Bizim sorunumuz insanların hakkını yediğimiz için değil bazı iş güzar çalışanların iş ahlakı hakkında bilgiye sahip olamamasındandır..

Ben bu firmada bir çalışanım görüşmeye gelen her grafiker atıp tututor yalancı olmuş insanlar iş biliyorum diyip hiç bir halt edemediğini görmek üzüyor beniii.. Dürüst olmak bu kadar mı zor acaba...
Bu mesajdan alıntı yap
kenzo_1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kenzo_1453

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2013 #9
Ah meslektaşım sen ne kadar dertliymişin böyle o yazı bir işveren ellerinden çıkmadı üzülerek senin bu söylediklerin yanlış adreste bu yüzden.. Benim zamanımda grafikerler el üstünde tutulurdu bu piyasayı bozan iş verenlerin payının olduğu kadar kurs yerleri ve hiç bir baltaya sap olamayan insanların kursa gidip ögrendikleri ile grafikerim diye piyasaya çıkıp 500 e 600 e çalışanlar yüzündendir, degerimizin düşmesi.. bu yüzden her şeyi iş verene değil grafik kurslarından çıkıpda grafikerim diyenlere konuşmalısın... Sadece bizim meslege özgü değildir mesai verilmemesi çalışandan fazlası istenmesi bu insanların doğasında vardır malesef.. Hangi iş yeri çalışan hakları hakkında bilgiye sahip ki istediklerine karşılık versin çogunluk ne yapıyorsa insanlar onu doğru kılıyor kendine...

Bizim sorunumuz insanların hakkını yediğimiz için değil bazı iş güzar çalışanların iş ahlakı hakkında bilgiye sahip olamamasındandır..

Ben bu firmada bir çalışanım görüşmeye gelen her grafiker atıp tututor yalancı olmuş insanlar iş biliyorum diyip hiç bir halt edemediğini görmek üzüyor beniii.. Dürüst olmak bu kadar mı zor acaba...
Valla kardeş iş ilanlarına bakarsan işverenlerin kafalarına nasıl sıktıklarını nasıl sektörü öldürdüklerini ve hala grafiker yok yetiştirmiyor diye ağladıklarını görürsün .eğer işe aldığın grafiker kötüyse işten çıkarırsın bunu sorun etme asıl sorun bu işe gönül veren gerçekten yetenekli kişileri bu sektörde soğutma ve kaçırma ya arkadaş adam ilan vermiş muhasebeci grafiker web bilen ofset baskı ve flexo baskı tekniklerini bilen donanımdam anlayan makina tamiri yapan felan filan İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul grafiker sanki mutfak robotu İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul 11 yıla girdiğim bu meslekte iyiye giden birşey yok gelecek açısından grafiklerlik komada . Kurslara ve okullara gelince onlara gazı orda veriyorlar piyasa yapmak için adam 5 yıl grafik okumuş diplomayla gelmiş işe eee hiç sektör deneyimi yok bu iş sektörde öğrenilir aldığın eğitim sana tecrübe kazandırmaz..kımaca kardeş patron milleti biz grafikerlerden daha çok sıkıntı çekecek her patlayan iş onlara kapak olacak İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul 1000 tl alan adam seni ciddiye alırmı İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul kısaca paran kadar konuşacaksın İstanbul - yenibosna grafiker aranmaktadır. - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap

duyguyordam

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2013 #10
Tüm aklı başında başvuru yapan meslektaşlarıma saygılar...

Ben aradığımı buldum sagolun...

Grafiker arayışımız sona ermiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları