istanbul yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - istanbul yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar istanbul yetiştirilmek üzere grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: adobe illustrator:iyi adobe photoshop:iyi coreldraw:orta autodesk 3dsmax:orta solidworks:orta İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: Tam Zamanlı ...

gvtt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gvtt

Grafiker / İzmir

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

istanbul yetiştirilmek üzere grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: adobe illustrator:iyi
adobe photoshop:iyi
coreldraw:orta
autodesk 3dsmax:orta
solidworks:orta

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: istenildiği takdirde portfolyo e-mail atılacaktır

İşle ilgili açıklama: gstf mezunuyum istanbulda kendimi geliştirip deneyim kazanabileceğim reklam ajansı aramaktayım

E-posta:

Telefon: 0553 224 90 01
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları istanbul yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul - istanbul yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul ya da istanbul yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | istanbul yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
istanbul yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul | istanbul yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap