İstanbul Yolu Yılbaşı Köprü Çalışması

Afiş Tasarımı - İstanbul Yolu Yılbaşı Köprü Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Bir market için yapmış olduğum yılbaşı çalışmasıdır. İstanbul yolunda ki bir üstgeçite asılacak olan çalışmanın orijinal ebatları ; 20m x 2.40 m'dir. Çalışmayı corel'de yaptım. Fikirlerinizi bekliyorum, iyi ...

denq3siz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Dosya23

Alt 26-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir market için yapmış olduğum yılbaşı çalışmasıdır.
İstanbul yolunda ki bir üstgeçite asılacak olan çalışmanın orijinal ebatları ;
20m x 2.40 m'dir. Çalışmayı corel'de yaptım. Fikirlerinizi bekliyorum, iyi forumlar.

Çalışmanın köprüdeki görünümü :

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 27-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışma sizce nasıl olmuş arkadaşlar ? Eleştiri yapacak olan ?
Bu mesajdan alıntı yap
microcip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

microcip

Webmaster / Bursa

Alt 27-11-2012 #3
şöyle araçla seyir halinde gidilmesi zor o an saga dönüp geçmesi lazım bu zor baska acıdan da bakarsan yazıların cok asırı olmaması sadeliğide araçla seyir halindeyken insanların akıllarında kalması içinde çok uygun kırmızının da ayrıca kullanılıp göze hitap etmesi ve al beni demesi güzel tabikide bu benim fikrim kendimi ordan gecerken düşünüyorum hemen ilk fırsata gitmem ama aklımda yer edeceği kesin
başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Dosya19
Alt 28-11-2012 #4
şöyle araçla seyir halinde gidilmesi zor o an saga dönüp geçmesi lazım bu zor baska acıdan da bakarsan yazıların cok asırı olmaması sadeliğide araçla seyir halindeyken insanların akıllarında kalması içinde çok uygun kırmızının da ayrıca kullanılıp göze hitap etmesi ve al beni demesi güzel tabikide bu benim fikrim kendimi ordan gecerken düşünüyorum hemen ilk fırsata gitmem ama aklımda yer edeceği kesin
başarılar..
Yorumunuz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 07-12-2012 #5
Çalışma basıldı, pazartesi gününden beri köprüde asılı duruyor, Ankara'da oturan arkadaşlardan belki gören olmuştur. İnsanın emeğini basılı halde gözüyle görmesi de güzelmiş İstanbul Yolu Yılbaşı Köprü Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Burakkzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burakkzn

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-12-2012 #6
Evet gözüyle başka yerlerde görmedi güzel fakat çalışmayı basit buldum eline sağlık ..
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 15-12-2012 #7
Çalışma basıldı, pazartesi gününden beri köprüde asılı duruyor, Ankara'da oturan arkadaşlardan belki gören olmuştur. İnsanın emeğini basılı halde gözüyle görmesi de güzelmiş İstanbul Yolu Yılbaşı Köprü Çalışması
Evet ilk başlarda heycanlı oluyor bu durum ancak daha sonraları o heycan kalmıyor. Kendi yaptığım broşürü bi gün çarşıda gezerken polyaçonun biri yüzüme uzattı, en sevmediğim şeydir bu birden uzatılan el ilanları ve bu tür bir olaya aracı oldum , bi acaip hissettim kendimi o an :sleepy:

Çalışmaya gelince bencede biraz basit duruyor, tecrübe ede ede daha iyilerini yapacağınıza eminim.
Bu mesajdan alıntı yap
ezelsude isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezelsude

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2012 #8
alakasız olacak ama birşey soracağım.. ben yaptığımm çalışmasyı paylaşmak istiyorum ama beceremiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim ben yeniyimde İstanbul Yolu Yılbaşı Köprü Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ezelsude isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezelsude

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2012 #9
Yardımcı olan yok mu
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 20-12-2012 #10
Patronunuzun zevkine göre yapınca çalışmayı bu kadar oluyor.. Neyse artık İstanbul Yolu Yılbaşı Köprü Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afiş, billboard, istanbul, köprü