istanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum

Flash - istanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar.Temel düzeyde Flash bilgim var ancak Action Script öğrenmek istiyorum.İstanbul avrupa yakasında bu konuda doğru düzgün eğitim veren bi kurum önerebilirmisiniz? Ben bu konuyu çok araştırdım.Bulduğum yerler ya çok dandik firmalardı yada pireyi deve edip eğitimi fiyatını uçuran yerlerdi.Sizin önerebileceğiniz bi yer varmıdır?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mornatari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mornatari

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
internet internet internet istanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum illa kursa gitcem diyorsan ve ingilizcen yoksa ingilizce kursuna git. sonra zaten herşeye rahatlıkla ulaşır, öğrenir takip edersin. birilerinin önce öğrenip, türkçeye çevirip sana öğretmesini beklemezsin istanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum hayatta da çok işine yarar. zaten biliyosan ortalık zebil kıyamet e-book, video vs. dolu.
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-01-2012 #3
internet internet internet istanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum illa kursa gitcem diyorsan ve ingilizcen yoksa ingilizce kursuna git. sonra zaten herşeye rahatlıkla ulaşır, öğrenir takip edersin. birilerinin önce öğrenip, türkçeye çevirip sana öğretmesini beklemezsin istanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum hayatta da çok işine yarar. zaten biliyosan ortalık zebil kıyamet e-book, video vs. dolu.
ingilizcem iyi seviyede ve elimde bisürü AS eğitim seti ve dökümanlar vs var ama galiba ben biraz tembelim oturupta oradan öğrenmek için gayret edemiyorum=) iş yoğunluğu vs da dahil bunlara.Ayrıca eğitim setleri bi yere kadar yetiyor.En başından bişeyler öğreneceksem benim soru sormam gerekiyor zira detaycı bi insanım ben.Eğitim setleri vs konular butür durumlarda kıt kalıyor.Forumlara soru sor yada msn den yardım vs de yetmiyor..Birebir soru sormam lazımki kafamdaki soru işaretleri gitsin=)
Bu mesajdan alıntı yap
mornatari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mornatari

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2012 #4
istanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum walla sen bilirsin ama şu kadarını söyliyeyim, flashı f'sinden h'ına kadar itibaren internetten öğrenmiş biri olarak, madem ingilizcen de var para kaşındırmasın seniistanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum o kadar zor değil basit bi mantığı var. cümle kurmanın mantığını anlayınca ki daha en başından basit örneklerden bile karşılaştırmalı gidersen en fazla yarım saatini alır. daha sonrası yabancı dildeki gibi kelime öğrenmek. + bunda geçmiş zaman gelecek zaman vs çekim de yokistanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum yazdığın sıraya bağlı. hatta şunu söyliyeyim kendin uğraşarak bulunca daha iyi öğreniliyor. çünkü ezber değil mantığını anlıyorsun hata yapınca da hemen anlıyorsun hatanı. + mesela ben as3ün üstüne çok rahatlıkla javascript ekledim. şimdi php öğreniyorum. mantığını anladınmı gerisi çorap döküğü gibi geliyor.
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-01-2012 #5
istanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum walla sen bilirsin ama şu kadarını söyliyeyim, flashı f'sinden h'ına kadar itibaren internetten öğrenmiş biri olarak, madem ingilizcen de var para kaşındırmasın seniistanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum o kadar zor değil basit bi mantığı var. cümle kurmanın mantığını anlayınca ki daha en başından basit örneklerden bile karşılaştırmalı gidersen en fazla yarım saatini alır. daha sonrası yabancı dildeki gibi kelime öğrenmek. + bunda geçmiş zaman gelecek zaman vs çekim de yokistanbulda Action Script Eğitimi veren düzgün bir kurum arıyorum yazdığın sıraya bağlı. hatta şunu söyliyeyim kendin uğraşarak bulunca daha iyi öğreniliyor. çünkü ezber değil mantığını anlıyorsun hata yapınca da hemen anlıyorsun hatanı. + mesela ben as3ün üstüne çok rahatlıkla javascript ekledim. şimdi php öğreniyorum. mantığını anladınmı gerisi çorap döküğü gibi geliyor.
Bu konuda irtibatta kalmamız mümkünmüdür? Biraz araştırma yaptığımda söylediklerinde doğruluk payının yüksek olduğunu gördüm.İrtibatta kalabilirsek sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap