istanbulda araç giydirme yapacak firma

Sonuçlanan İlanlar - istanbulda araç giydirme yapacak firma Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar istanbulda mümkünse avrupa yakasında düzgün bir şekilde araç giydirecek firma arıyorum. şu anda 2 doblo 1 tane linea giydirilecek. bilgisi olanların yardımcı olmasını istiyorum. araçların grafik ...

mursel_balci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mursel_balci

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar istanbulda mümkünse avrupa yakasında düzgün bir şekilde araç giydirecek firma arıyorum. şu anda 2 doblo 1 tane linea giydirilecek. bilgisi olanların yardımcı olmasını istiyorum. araçların grafik çalışmaları hazır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eskicumali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eskicumali

Hiç Biri / Yurtdışı

İhtiyacınız olan giydirme işlerinize talibiz...

Alt 08-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,
İhtiyacınız olan araç giydirmeleri İstanbul/Pendik'de ki 300m2 kapalı ve hijyenik yerimizde uzman ekibimizle giydirmelerinizi yapmak istiyoruz.
Dijital baskı olarak da HP veya Vutek makinalarda cast folyoya baskı yaptırabiliriz. Anlaşmalı olduğumuz uygun fiyata basan yer var.
Tasarım olarak da yardımcı olabiliriz.
Birlikte çalışabilmek ümidiyle çalışmalarınızda başarılar dilerim iyi günler.

Kadir GARİPOĞLU
ressgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2009 #3
İstanbul küçükçekmecede faaliyet gösteren bir ajansız araçlarınızı kendi fabrikamızda bulunan özel araç kaplama istasyonumuzda kusursuz kaplayabiliriz .
İsterseniz grafik tasarımını da firmamızda yaptırabilirsiniz iletişim bilgilerinizi pm atarsanız hemen irtibata geçerim ...