İstanbul'da Dizgi Mizanpaj İşi Arıyorum.

İş Arayan İlanları - İstanbul'da Dizgi Mizanpaj İşi Arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, 10 yıldır yayın sektöründeyim. Şu an Ankara'da çalışıyorum. Fakat eşimin işi dolayısıyla İstanbul'a yerleşeceğiz. Ve ben şimdiden iş arıyorum. Çünkü oraya geldiğim zaman hemen iş bulmam zor ...

dilara27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilara27

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
10 yıldır yayın sektöründeyim. Şu an Ankara'da çalışıyorum. Fakat eşimin işi dolayısıyla İstanbul'a yerleşeceğiz. Ve ben şimdiden iş arıyorum. Çünkü oraya geldiğim zaman hemen iş bulmam zor olacak ve çalışmak zorundayım.

Oturacağımız Yer: Kağıthane (Avrupa Yakası)
Bildiğim Programlar: MS Office Word (ileri derecede), Corel (orta), Freehand (orta) (Ayrıca MS Office programlarının hepsi excel, pps vd.)
Klavyem çok hızlıdır, hatasız yazarım. PC kullanıyorum. MAC'i de kullanabiliyorum (ama çok iyi değil). İyi derece referans olacak bir yerde çalışıyorum. Gerektiğinde referans olarak verebilirim.

Sigara alışkanlığım yok.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap