istanbulda ingilizce kursu tavsiyeleri??

Kantin - istanbulda ingilizce kursu tavsiyeleri?? ...

kalendera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalendera

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba bu ingilizce iyice bana sorun olmaya başladı.:surprised: nereye gitsem ingilizce bilgisi soruyorlar. istanbulda iyi bir ingilizce kursuna gitmek istiyorum önerilerinizi bekliyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gurella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurella

Webmaster / İstanbul

Alt 12-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tavsiyem infolang. adamlar bu işi iyi yapıyorlar. garantili eğitim birde ortam güzel öğretmenler kaliteli. ingilizceye dair öğrenmen gereken herşeyi alabileceğin biryer. ayrıca konuşturma odaklı olduğu için diğerlerinden farklı. birde sana dilkoçu veriyolar daha doğrusu kişiye özel eğitim gibi birşey olmuş oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
pcmanyagi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcmanyagi

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-03-2012 #3
Ben de çok zorluk çektim İngilizce konusunda ama arkadaşımın önerisi sayesinde Infolang Dil Okullarına kaydoldum ve çok memnunum tavsiye ederim istanbulda ingilizce kursu tavsiyeleri??
Bu mesajdan alıntı yap
iyibiriyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyibiriyim

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-05-2012 #4
İstanbulun neresinde istiyorsunuz ?
infolang dil okulları çok iyi diye biliyorum ben. meb onaylı sertifikaları varmış ayrıca öğretme garantisi veriyorlarmış istanbulda ingilizce kursu tavsiyeleri??
Bu mesajdan alıntı yap