İstanbulda Matbaa da Grafik tasarım bolumde calısmak uzere iş arıyorum

Staj Yeri Arayanlar - İstanbulda Matbaa da Grafik tasarım bolumde calısmak uzere iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar illistraör photoshop coral draw ve freehand hakımım matbaa sektorunde yardımcı baskı oncesı ve sonrası ctp yada fılm cıkısından anlayan grafıkerım...

fROlayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fROlayn

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illistraör photoshop coral draw ve freehand hakımım matbaa sektorunde yardımcı baskı oncesı ve sonrası ctp yada fılm cıkısından anlayan grafıkerım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

fROlayn

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #3
2 yıllık matbaa tecrubem var 1 yılda Grafık bolumunde çalıstım Corel Draw Freehand Mx ıllıstratör ve Photoshop BILGIM var baskı oncesı fıl cıkısı yada ctp cıkısını bılıyorum tasarım konusundada daha oncekı calıstıgım matbaa etıket ambalaj kutu tasarım uzerıne agırlıklıydı bılgınıze
adresınden ulasabılırsınız bana :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

fROlayn

Grafiker / İstanbul

Corel draw photoshop ıllıstratör ve freehand programlarını kulanabılıyorum

Alt 23-05-2010 #4
Hakımıyet olarak agırlıklı calıstıgım matbaada corel ve photoshop kulandım zaman zaman freehand ve ıllıstratör de kulandım hıc bır kursa gıtmedım kendım ıs yerınde ogrendım 2 yıllık ofset tecrubem var 1.5 yıl grafık departmanında calıstım yaptıgımız ısler etıket ve kutu ambalaj sektoru agırlıklıydı baskı montaj ctp ve fılm cıkısından anlıyorum su an bır matbaada calısmaktayım ama grafıker olarak degıl duzgun bır yer bulamadım buldugum yerler ıse cok dusuk maas verıyo yada yollu cok ters kaldı ben bakırkoyde oturmaktayım hayırlısı bakalım İstanbulda Matbaa da Grafik tasarım bolumde calısmak uzere iş arıyorum))
Bu mesajdan alıntı yap
bilcan reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilcan reklam

Matbaacı / İstanbul

Alt 26-07-2010 #5
merhaba yerimiz 1. mat. sit. topkapı da
ilgilenirseniz cvnizi gönderebilirsniz.

bilcan reklam
Bu mesajdan alıntı yap