istanbulda reklam sektörü

Reklam Sektörü - istanbulda reklam sektörü ...

Onur DAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur DAL(36)

Eğitimci / Tokat

ünlem

Alt 10-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba, önümüzdeki günlerde istanbula 15 günlüğüne gideceğim ve o süreçte reklamcılık ve pazarlama ile ilgili (promosyon,baskı vb.) toptan reklam ajanslarına iş yapan yada farklı ürünlere sahip,çalışabileceğim profesyonel firmalar bulabilmek istiyorum.yaşadığım şehirde bu konuda çalışmalarım var imkanlarımı bu konuda daha geliştirmeye çalışıyorum.bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar istanbulda daha kolay firmalara ulaşabilmem adına ve tabi benim gibi arkadaşlar içinde klavuz olması için bilgilerinizi, tavsiyelerinizi bu başlıkta paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.sağlıcakla kalın...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur DAL(36)

Eğitimci / Tokat

Alt 16-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
konu güncel arkadaşlar, bir Allah'ın kulu yok mu bilgi verecek bu kadar zamandır???
Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-01-2012 #3
Bu karda kışta trafikte istanbul'a gelmeseniz daha iyi olur

Benim tavsiyem fuar döneminde gelmenizdir. Tüm firmaları bir çatı altında bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-01-2012 #4
İstanbul bu işin görece doğru yapılabildiği bir yer. Sadece tek bir noktaya dikkat etmenizi diliyorum. Reklamcılıkla tabelacılık ve ilancılığı kesinlikle birbirine karıştırmayın.

Reklamcılık çok ileri düzey kültür, bilgi birikimi, dünyayla entegrasyon, psikoloji, sosyoloji gibi konularda bilgi gerektirir. Bir malı, görüşü veya hizmetin satın alınabilirliliğini arttıracak "fikirler" ortaya koyarsınız. Reklamcılık tasarımcılık değildir. Çoğu reklamcının tasarım departmanı bile yoktur. Reklamcı fikir satar tasarım veya kesinlikle tabela değil.

Yani aradığınız fikir -kampanya özelinde birşeyse ona göre davranın yok, reklamdan kastınız reklam materyalı üretmekse o zaman digital yayımlar veya matbaa fuarlarını takip ediniz.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Onur DAL(36)

Eğitimci / Tokat

Alt 20-01-2012 #5
yorumlar ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.fuar dönemi de gelmeye çalışacağım umarım ama şuan istanbuldayım, istanbuldayken de fırsatım varken işime yarayacak pazarlama tanıtım gücümü arttıracak ürünler bulabilmek istiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
biriciksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biriciksu

Öğrenci (Grafik) / Amasya

Alt 23-01-2012 #6
stajerliği hiç bitmiyor, yeni başlayanlar için çok sıkıntılı bir dönem oluyor
Bu mesajdan alıntı yap
design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2012 #7
arkadaşlar merhaba, önümüzdeki günlerde istanbula 15 günlüğüne gideceğim ve o süreçte reklamcılık ve pazarlama ile ilgili (promosyon,baskı vb.) toptan reklam ajanslarına iş yapan yada farklı ürünlere sahip,çalışabileceğim profesyonel firmalar bulabilmek istiyorum.yaşadığım şehirde bu konuda çalışmalarım var imkanlarımı bu konuda daha geliştirmeye çalışıyorum.bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar istanbulda daha kolay firmalara ulaşabilmem adına ve tabi benim gibi arkadaşlar içinde klavuz olması için bilgilerinizi, tavsiyelerinizi bu başlıkta paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.sağlıcakla kalın...

onur bey bana özelden ulaşırmısınız ? soyadınız dikkatimi çekti benimde dal ve bende tokat niksar lıyım bi bağ var mı aramızda onu merak ettim istanbulda reklam sektörü))
Bu mesajdan alıntı yap
design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2012 #8
grafiktolga gmail.
Bu mesajdan alıntı yap