İstanbul'da staj yeri arıyorum..

Staj Yeri Arayanlar - İstanbul'da staj yeri arıyorum.. Sponsorlu Bağlantılar # Şehir: Avcılar/İST. # Program/Seviye: Freehand; orta seviye Photoshop; orta seviye Not: 2 program üstünede sertifikam var.. # İş deneyimi ve içeriği: Sürekli Formcu ; Tasarımcı. Davetiyeci ; ...

ajanuzer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajanuzer

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya18

Alt 29-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

# Şehir: Avcılar/İST.

# Program/Seviye: Freehand; orta seviye
Photoshop; orta seviye
Not: 2 program üstünede sertifikam var..

# İş deneyimi ve içeriği: Sürekli Formcu ; Tasarımcı.
Davetiyeci ; Tasarımcı, Azda olsa matbaa işlerine yardımcı (Örn: kalıp çekme, kalıp temizleme, baskı takip, kalıp depolama, makina temizleme).

# Açıklama: Avcılarda oturuyorum. Dr. Oktay Duran Anadolu Meslek Lisesi Grafik Bölümü 12. sınıf öğrencisiyim. Mümkünse Avcılarda ya da yakın çevresinde hem yazın çalışabileceğim hemde zorunlu stajımı tamamlıyabileceğim, haftada 1 gün çizim kursum için izin verebilicek bir yer arıyorum.

# İletişim bilgilerim:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap