istanbuldaki bir reklam firması için acil kartvizit (dijital kartvizit) baskı fiyatı

Sonuçlanan İlanlar - istanbuldaki bir reklam firması için acil kartvizit (dijital kartvizit) baskı fiyatı ...

istanbuldaki bir reklam firması için acil kartvizit (dijital kartvizit) baskı fiyatı
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 10-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

istanbuldaki bir reklam firması için acil kartvizit(dijital katvizit) baskı fiyat teklifi verebilecek matbaa ya da copy center arıyorum özel mesajdan ulaşırlarsa sevinirim
100 adet
250 adet
500 adet için
Not: süre çok önemlidir örneğin 30 dakika içinde teslim edebilecek olması tercihtir
teşekkür ederim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kugumulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kugumulu

Grafiker / İstanbul

yenibosna baskı merkezi

Alt 03-11-2009 #3
yardımcı olabilirim biraz geç cvp veriyorum ama yeni farkettim
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2009 #4
merhaba mail adresinizi gönderirseniz bağlantıya gecelim ya da bu adresten ulaşabilirsiniz