İstanbul'dan baskılı poşet,kutu,kese kağıdı tekliflerini bekliyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İstanbul'dan baskılı poşet,kutu,kese kağıdı tekliflerini bekliyorum - İstanbul ...

Borreas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Borreas

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul'dan baskılı poşet,kutu,kese kağıdı tekliflerini bekliyorum

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 hafta

İşle ilgili açıklama: Selamlar,
İstanbul içi olmak üzere,2 veya 3renk baskılı 500Kg küçük boy 500Kg orta boy orta kalite beyaz poşet, gıda sektöründe kullanılmak üzere selefonsuz gofresiz düz, baskılı 1Kg lık 500Kg kutu,ve yine gıda sektöründe kullanılacak orta boy 500Kg baskılı kese kağıdı için tekliflerinizi bekliyorum.İşin tasarımı bizim tarafımızdan yapılacaktır ve işi kalıpları bizden ve kalıpları sizden olmak üzere fiyatlandırmanızı rica ediyorum şimdiden kolay gelsin ve teşekkürler.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İstanbul'dan baskılı poşet,kutu,kese kağıdı tekliflerini bekliyorum - İstanbul - İstanbul'dan baskılı poşet,kutu,kese kağıdı tekliflerini bekliyorum - İstanbul ya da İstanbul'dan baskılı poşet,kutu,kese kağıdı tekliflerini bekliyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İstanbul'dan baskılı poşet,kutu,kese kağıdı tekliflerini bekliyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İstanbul'dan baskılı poşet,kutu,kese kağıdı tekliflerini bekliyorum - İstanbul | İstanbul'dan baskılı poşet,kutu,kese kağıdı tekliflerini bekliyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

zafkozi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafkozi

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2011 #3
Merhaba

Baskı ile ilgili görsel gönderebilirseniz fiyat çalışması yapabiliriz

ZF Ajans
Zafer KOŞAR