İstanbuldan grafik tasarımcı (yeni mezunum)

Sonuçlanan İlanlar - İstanbuldan grafik tasarımcı (yeni mezunum) Sponsorlu Bağlantılar merhaba... Lise ve üniversitede grafik bölümünden mezunum. Daha öncede reklam sektöründe 1 sene staj yaptım. Freehand, photoshop ve corel programlarını kullanıyorum ve daha da geliştirmek istiyorum.Kendimi geliştirebilecegim bir ...

semra Akcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semra Akcı

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba...
Lise ve üniversitede grafik bölümünden mezunum. Daha öncede reklam sektöründe 1 sene staj yaptım. Freehand, photoshop ve corel programlarını kullanıyorum ve daha da geliştirmek istiyorum.Kendimi geliştirebilecegim bir ajansda çalışmak istiyorum..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları İstanbuldan grafik tasarımcı (yeni mezunum) veya İstanbuldan grafik tasarımcı (yeni mezunum)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2009 #3
SELAMLAR greengd hot veya gmail e resımlı cv ve portfolyonuzu beklıyorum tesekkurler

semra Akcı

Yrd. Grafiker / İstanbul

yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Alt 13-10-2010 #4
Lise stajımı yayınevinde yaptım.Daha sonra ön lisansımı tamamladım.Okulumu bittirdikten sonra ambalaj sektörüne hizmet veren bir reklam ajansda 10 ay çalıştım.Ve şimdi kendimi geliştirmeye devam edeceğim bir yerde yardımcı grafiker olarak çalışmaya devam etmek istiyorum. Kullandığım programlar freehand, photoshop, illüstratör programlarını çok çok iyi sorunsuz derecede kallanamıyor olsamda işlerimi yapıcak kadar iyi kallanıyorum.illanımla ilgilen kişilere cv ve cv de bulunan bazı işlerimi mail atabilirim.Teşekürler.

semra Akcı

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2010 #5
semra Akcı Lise stajımı yayınevinde yaptım.Daha sonra ön lisansımı tamamladım.Okulumu bittirdikten sonra ambalaj sektörüne hizmet veren bir reklam ajansda 10 ay çalıştım.Ve şimdi kendimi geliştirmeye devam edeceğim bir yerde yardımcı grafiker olarak çalışmaya devam etmek istiyorum. Kullandığım programlar freehand, photoshop, illüstratör programlarını çok çok iyi sorunsuz derecede kallanamıyor olsamda işlerimi yapıcak kadar iyi kallanıyorum.illanımla ilgilen kişilere cv ve cv de bulunan bazı işlerimi mail atabilirim.Teşekürler.
simturel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simturel

Matbaacı / İstanbul

Alt 14-10-2010 #6
********* a cv nizi mail atar mısınız ?
grafik desing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik desing

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2010 #7
********* aresımlı cv ve portfolyonuzu beklıyorum tesekkurler....
tufan34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tufan34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-10-2010 #8
Istanbul/Avrupa yakasi Firmamiz bunyesinde calistirlimak üzere garfik tasarim(dreamweaver-photoshop-corel draw v.b.)gibi programlara hakim müsteri ile iliskileri düzgün bir personel aramaktayiz.Cv formu ile tekrar iletisime gecebiliriz. *********
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-10-2010 #9
istanbul perpadaki işyerimize yeni mezun bir arkadaş arıyoruz. ilgilenirsen ********* a mail atınız.
zekisoysal55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zekisoysal55

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-12-2010 #10
Merhaba Cv'nizi ********* Adresine gönderir misiniz?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları