İstanbul'dan UC-Logic temini ?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - İstanbul'dan UC-Logic temini ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar.Ben Adana'da oturuyorum fakat bir arkadaşım İstanbul'da buluması daha kolay diye bana yakın zamanda tablet alcak. İstanbul'da UC Logic WP8060 TAB08 A5 grafik tableti nerden temin edebiliriz. ...

Alt 22-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.Ben Adana'da oturuyorum fakat bir arkadaşım İstanbul'da buluması daha kolay diye bana yakın zamanda tablet alcak.

İstanbul'da UC Logic WP8060 TAB08 A5 grafik tableti nerden temin edebiliriz.
Benim bunu seçmemin bir sebebi ise fiyatı.150ytl civarı diye duydum ama online alışveriş sitelerinde 200ytl civarı fiyatlar var.Doğrusu aklım karıştı.
Yakın zamanda cevaplamanızı rica edebilirmiyim?.Çünkü arkadaşım buralara yakın zamanda gelecek ve bir an önce almasını istiyorum.
Şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bugün gidişat ekonomiye göre dollar ya artiyor ya da düşüyor, bunun için fiyatlar yerde durmuyorlar. aklın karışmasın. Tableti allıcağınız gün dollar takip etmelisiniz, zararı görmemek için
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-11-2008 #3
Peki alacağım yer hakkında bilginiz var mı?
aydınlandım bu arada =)
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-11-2008 #4
arkadaşlarım internet üzerine alışveriş yaparlar... ama eğer arkadaşınız gelip gidecek o zaman ben Vatan Computer diyorum, kendi tableti orada aldım... ama yine de siz bilirisiz

buaradan bakabilirsiniz

benim aldığım Uc-Logic A5

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Arama
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-11-2008 #5
Vatan computer'ı inceledim.
Ürünün stokta bulunduğu mağzalar kısmında
internet, Topkapı, Elmadağ, Bostancı, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Konya, Kayseri, Batıkent yazıyor.İstanbul yok.
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-11-2008 #6
topkapı,elmadağ,bostancı, bunlar istanbul arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-11-2008 #7
Vatan computer'ı inceledim.
Ürünün stokta bulunduğu mağzalar kısmında
internet, Topkapı, Elmadağ, Bostancı, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Konya, Kayseri, Batıkent yazıyor.İstanbul yok.
Horus Bey dğru söylemiş, ama siz yenide telefon açıp sorun... ama kesin var o ürün
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
istanbuldan, temini, uclogic