istanbulfanclub.net Logo Çalışmalarımı Beğeninize Sunuyorum...

Logo Tasarımları - istanbulfanclub.net Logo Çalışmalarımı Beğeninize Sunuyorum... Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar. şimdiye kadar hiç bir zaman çalışmalarımızı internet ortamında paylaşmıyorduk fakat bugün yapmış olduğum bir logo çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim nedenini soracak olursanız adı üzerinde istanbul fanclub ...

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar.
şimdiye kadar hiç bir zaman çalışmalarımızı internet ortamında paylaşmıyorduk fakat bugün yapmış olduğum bir logo çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim nedenini soracak olursanız adı üzerinde istanbul fanclub yani istanbulu ve türkiyeyi ilgilendiren bir çalışma olduğu için fikirlerinize ihtiyacım var.
lütfen herkes özgürce düşüncelerini dile getire bilir. ve secenek sunabilirsiniz.

sitenin içeriğine gelince şuan ist. ile ilgili alt yapı çalışmaları devam ediyor ve site henüz yayınlanmadı.

Tşk. Ederim İlginiz için Şimdiden
işte 2 tane ist. logosu...
logo 1

logo 2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 31-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İki logo demişsiniz ama ikisi de birbirinin aynısı.Sade İ ve c harflerinde küçük değişiklikler var.
Bana pek başarılı bir logo gelmedi.
Bu mesajdan alıntı yap

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-07-2010 #3
İki logo demişsiniz ama ikisi de birbirinin aynısı.Sade İ ve c harflerinde küçük değişiklikler var.
Bana pek başarılı bir logo gelmedi.
teşekkür ederim nihat bey yorumunuz,
evet sadece 2 değişiklik var ve soylediğiniz yerler,
peki başarlı gelmeyen yanlarını söylermisiniz ona göre değişiklik yapayım veya daha acık fikrinizi beyan ederseniz m.olurum ve zaman ayırdığınız içinde ayrıca tşk. ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 31-07-2010 #4
bu tarz konular polemik konusu yaratır forumda öncelikle bunu bilin. Herkes düşüncesini özgürce ifade edecektir tabiki forum kuralları çerçevisinde. Bir kere bu logonun her tarafını türk bayrağıyla doğrudan kullanmak suretiyle dayayıp döşemişsiniz. Bana hiç samimi gelmedi böyle bir sitenin olacağı konusunda. Size bir sorum olacak siz bana devlet logosu veya dernek logosu haricinde 2. Bir logo gösterebilirmisiniz türk bayrağının doğrudan kullanılan. Ben hatırlamıyorum belkide vardır varsa beni bilgilendirebilirmisiniz çok merak ediyorum. Bir ilki gerçekleştireceksiniz heralde
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-08-2010 #5
2 logo arasında ki fark hiç bişe gibi bencede bu logoyu yapmak için ustalığa gerek yok bu yazı yazmak gibi bişey bana kalırsa daha şık ve sade bişiler denemelisin emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-08-2010 #6
2 logo arasında ki fark hiç bişe gibi bencede bu logoyu yapmak için ustalığa gerek yok bu yazı yazmak gibi bişey bana kalırsa daha şık ve sade bişiler denemelisin emeğinize sağlık.
tşk. ederim fakat istenilen uygulamalar uygulanmış farklılıktan kastınız ne?
Bu mesajdan alıntı yap
mhezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhezar

Webmaster / İstanbul

Alt 01-08-2010 #7
bence çok basit olmuş toplam 3 renk kullanılmış renkler hiç uyuşmamış çok sönük bana kızılıy ve sağlık kuruluşu anımsatıyo
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-08-2010 #8
tşk. ederim fakat istenilen uygulamalar uygulanmış farklılıktan kastınız ne?
Farklılık derken alttakinle üstekinin arasındaki farktan bahsetmiştim...Logo kullanılmıcak gibi değil ama hedef her zaman en güzeli olmalı bence.
Bu mesajdan alıntı yap

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-08-2010 #9
haklısınız ozaman düşüncelerinizi dile getire bilirmisiniz onlarıda uyguluyayım...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 01-08-2010 #10
Eğer eleştirilerle bu logo düzeltilecek olsaydı elbette ki katkı sağlardım.
Ancak öyle bir şey ki neredeyse her tarafı değişmeli.Renklerden tutun da kullanılan ayyıldız sembolü,yazı karekterinden uygulamaya kadar her tarafının yeniden düzenlenmesi lazım.Bunu söyledikten sonra bu durumda o logo sizin ürününüz olmaz.Oturup kendim çizsem daha iyi istanbulfanclub.net Logo Çalışmalarımı Beğeninize Sunuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları