İşte benim çalışmalarım!

Dijital Sanat - İşte benim çalışmalarım! ...

İşte benim çalışmalarım!
401 design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

401 design

Öğrenci (Grafik) / Adana

İşte benim çalışmalarım!

Alt 12-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1:
İşte  benim çalışmalarım!

2:

3:

4:

Şimdilik bu kadar.Daha bi sürü var ama görmek isterseniz my website: girin görün:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 13-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen kuralları okuyunuz. Aksi halde üyeliğiniz hakkında gerekli olan işlemler yaptırılacaktır. Sitede başka sitenin linki verilemez bu kurallara aykırı.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmedgenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmedgenc

Grafiker / Aydın

Alt 14-06-2008 #3
Zaten çok aşırı hazıra kaçma var çalışmalarda bence bi tasarımcı özgün olmalı ve hazıra kaçmamalı işte asıl tasarımcı budur diyorum .. Yoksa yorum yapsak yorum size değil kullandığınız hazırlara gider içiniz rahat edermi orası size kalmış İşte  benim çalışmalarım!
Bu mesajdan alıntı yap
401 design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

401 design

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 14-06-2008 #4
kuralları okumadıgım icin özür diliyorum.

ahmedgenc:hazıra kacma derken neyden bahsediyorsun.
1.calısmanın tamamı benim.kalıp bile kullanmadım
diger calısmaların bazı yerlerindede kullandıgım brushlar var.bunları tüm tasarımcılar yapıor.kalıp ve brushlar olmassa potoshopun ne anlamı war.benim içim cok rahat
Bu mesajdan alıntı yap
cinesu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cinesu

Grafiker / Bursa

Alt 14-06-2008 #5
401 design:Kusura bakma ama ben çalışmalarında tasarım görmüyorum. Göze hoş gelen hiçbir yanı yok çalışmlarının. Belki yeni başlamışsındır, olabilir. Ama Photoshop gibi bir programı sadece 'shape ve brush'lardan ibaret, onlar olamazsa Photoshop'un anlamı olmaz demek 1. yanlış. 2.si İngilizce'yi biliyorsan tasarımlarında kullan. ACTİVİSİON böyle yazılmaz. ACTIVISION diye yazılır, eğer tamamen büyük harfleri kullanıyorsan Dil bilgisi bir tasarımcı ya da grafiker için çok önemli bir unsur. 3.sü renkler hiç iyi değil. Birbiriyle alakası olmayan renkler seçmişsin. Yani daha çalışman gerekiyor. Tasarım içine siniyorsa tasarımdır. Bugün yaptığını yarın beğenmiyorsan bu tasarım değildir. Hakkını vermen gerekiyor önce.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
benim, çalışmalarım, işte