"İşte budur" dememizi sağlayacak grafik tasarımcı arıyoruz - İzmir

İş Veren İlanları - "İşte budur" dememizi sağlayacak grafik tasarımcı arıyoruz - İzmir ...

mhepekiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhepekiz

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"İşte budur" dememizi sağlayacak grafik tasarımcı arıyoruz

Program/Seviye: Mac uygulamalarına hakim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İzmir'in en ciddi ajanslarından birisinde tam zamanlı grafik tasarımcı olarak çalışacak uzman arkadaş arıyoruz. Başka sitelere ilan verilmeden önce sizlerle paylaşmak istedim. Çok ciddiyiz ama bir o kadar da çok eğleniriz. Çok işimiz var ve o arkadaşı arıyoruz.

Stajyer ya da yetiştirmek üzere eleman arayışımız şu anda yok. Önceden yapılan işlerle başvurursanız tadından yenmez..

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları "İşte budur" dememizi sağlayacak grafik tasarımcı arıyoruz - İzmir - "İşte budur" dememizi sağlayacak grafik tasarımcı arıyoruz - İzmir ya da "İşte budur" dememizi sağlayacak grafik tasarımcı arıyoruz - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | "İşte budur" dememizi sağlayacak grafik tasarımcı arıyoruz - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
egelican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egelican

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2012 #3
adresime detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim. (İş yeri, maaş vb)
Bu mesajdan alıntı yap
mhepekiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhepekiz

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-06-2012 #4
Selamlar,

Öncelikle portfolyo eşliğinde başvuru yapılması gerekiyor. Ajansımız 3 aşamalı işe alım sistemiyle çalışmaktadır.

Değerlendirme yapıldıktan sonra olumlu / olumsuz bilgi verilecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.
Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 20-06-2012 #5
Ne kadar ciddi olduğunuzu anlamak için sitenizi görmek isterim farklı olduğunuzu ki ben bundan bunu anladım farkınız ispatlayacak bir şeler sanırım vardır
Bu mesajdan alıntı yap