İşte SEN...

Türk Edebiyatı - İşte SEN... Sponsorlu Bağlantılar Zamanı yere döksem,yol yapıp üstünden koşa koşa sana geri gelsem,tenim zaman koksa,zamanı ayrı tutsam,bir başka baksam sana,bahanesi öylesine bir aşk olsa,yeşilde arasam seni , mavide çıksan,sebepsiz göç etsem ...

İşte SEN...
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

İşte SEN...

Alt 02-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Zamanı yere döksem,yol yapıp üstünden koşa koşa sana geri gelsem,tenim zaman koksa,zamanı ayrı tutsam,bir başka baksam sana,bahanesi öylesine bir aşk olsa,yeşilde arasam seni , mavide çıksan,sebepsiz göç etsem sana,asi bir çağlayan olsan sen ,seninle arınsan senden, yeniden filiz versem yaşama, sen yıllansan, hayat yolculuğunda iki koltuk arkamda olsan, ben gibiyi bulmayı düşlesen, sahipsiz bir kentte insem ben, sen sahipsiz desen, öpülesi kaldırımları olsa, sen onlara baksan , öpülesi desen, ben öpsem, saat bilmem kaçı kaç geçemese, zaman bile geç kalsa ilerlemeye, öylesine küfretsem bilmediğim bir dilde, günün bakireleriyle gitsem, gecenin kadınlarıyla gelsem, sen iki koltuk arkadan iki koltuk öne geçsen, son turda orta kapıdan birdaha dalsam yaşama, iki koltuk arkanda sen kokan koltuğa otursam, sen gibiyi bulmayı düşlesem,düşlerken küfretsem gecikmişliğime, nefretle dalsam uykuya, sende dayanamasan artık, kapatsan aramaktan yorgun gözlerini, düşlerimizin kahramanı olsak, başka düşleri kurtarsak, ben sıkılsam kurtarmaktan, yıksam düşleri, sen onarsan, düşman olsam sana, yine iyilik kazansa, tam o anda uyansam, yolculuğumuz son bulsa kazayla, ölümüne yaralansam , sen uyanamasan,ben uyandırsam seni, ilk olsa, filiz atsan ölüme, mecalim olmasa senle yaşamaya, ısrarcı öpsen sanki yıllardır tanıyormuşcasına, küfretsem yine bilmediğim bir dilde hayata, sonra birden sevinsem, sevsem son dakikalarımı, "İşte SEN" Desem Ve Bitirsem Hayatı...

Şehirler arası otobüs yolculuğunun en sevdiğim yanı...Yazar otobüsünüzde ,Kaleminizle başbaşa kalıyorsunuz...
Aslında bu yazımı ,hayatımı paylaşacağım insana ,son anlarımda okumak için yazmıştım... Ama vazgeçtim...Sizlerle paylaşıyorum...İşte SEN...

Tanımlama Şahsıma aittir...
Günün bakireleri; Her gün doğumunda yeryüzüne ulaşan ilk ışık zerrecikleri...
Gecenin kadınları; Bilindiği üzere Parıltılı ve alımlı yıldızlar...
Noter onaylı olup şahsımın izni olmadan kullanılamaz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 02-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gerçekten çok güzel yazı tebrik ederim...
Otobüsler...... insanın kendini dinlediği yer değilmidir İşte SEN... Saatlerce sessiz sakin düşündüğü... Belkide ağladığı İşte SEN...
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 02-10-2008 #3
gerçekten çok güzel yazı tebrik ederim...
Otobüsler...... insanın kendini dinlediği yer değilmidir İşte SEN... Saatlerce sessiz sakin düşündüğü... Belkide ağladığı İşte SEN...
Bir yolcu daha İşte SEN...
Beğenmene sevindim arkadaşım...Teşekkür bizden...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 02-10-2008 #4
İşte SEN yapmışsın yine yapıcagınıİşte SEN...
Yüreğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 02-10-2008 #5
İşte SEN yapmışsın yine yapıcagınıİşte SEN...
Yüreğine sağlık.
Yüreğinden gelen bu yorumla, asıl sen yapmışsın yapacağını...İşte SEN...
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 02-10-2008 #6
hımm..otobus yolculukları..yıllarım yolculuklarla gecti İşte SEN...tadı bambaska..neyse cok girmeyimİşte SEN... merak etme kullanmayızİşte SEN...
adana nın neresinden hemşocan İşte SEN...
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 03-10-2008 #7
hımm..otobus yolculukları..yıllarım yolculuklarla gecti İşte SEN...tadı bambaska..neyse cok girmeyimİşte SEN... merak etme kullanmayızİşte SEN...
adana nın neresinden hemşocan İşte SEN...

Sosyolok olduğunuzdan kullanmayacağınız kesin İşte SEN...(o ibarenin orda olması gerekiyor)
Şimdilik Adana'da değilim...Üniversite için orda bulunuyordum hemşocan...
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-10-2008 #8
yoSa gece okudum aslında yazını ama fırsatım olupta yazamadım...tanımlamaların çok güzel , çok içten....her yazı etkilemez beni ama bu belliki kalbinden geçmiş kalemin de yazmış...yüreğine sağlık...bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim arkadaşım...

"saat bilmem kaçı kaç geçemese, zaman bile geç kalsa ilerlemeye"...çok güzel ya...
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 03-10-2008 #9
yosa için bir düzeltme..sosyolok degil canım sosyolog İşte SEN...
böyle yazıldıgında nedense sinirleniyorum İşte SEN.....okiş hemşocan hangi bölüm merak ettim İşte SEN...
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #10
eline sağlık kardeşim ara sıra sen otobüs yolculuguna cık derim ben İşte SEN...
denemelerimde ki yazılarıma benzettim benide götürdün eski diyarlara..
eline sağlık kardeşim...devamını dilerim ama kendini yormadan üzmeden İşte SEN...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
iste, işte, sen, İŞte