İstek brush

Brush - İstek brush ...

İstek brush
Johnberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Johnberg

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

İstek brush

Alt 24-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar çok aradım ama bulamadım lütfen böyle brush elinizde varsa link koyabilirmisiniz ?

İstek brush

İstek brush

Beyazdaki brushla mavideki brushun aynısını arıyorum lütfen :sweating::sweating: Konu doğru yerdemi bilmiyorum :sadsmile: Resimlere basın daha büyük olacak

Burda Daha net İstek brush

İstek brush

Arkadaşlar Lütfen çok lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alimyesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alimyesil

Hiç Biri / Antalya

Alt 21-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bundan brush değil psd olur İstek brush
Bu mesajdan alıntı yap
mstf.genc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mstf.genc

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-08-2010 #3
kendim yapmaya çalıştım bir bak istersen yapmak kolaymış..Çalışma alanınıza yüksek oranda zoom yapın ve Pencil Tool ile bir şekil çizin yada hazır olan bir resmi kullanabilirsiniz .

Brush olarak kullanacağımız objemizi belirlediğimize göre göre artık bunun bir Brush olduğunu belirtebiliriz. Edit => Define Brush Preset komutuna tıklayın bir iletişim penceresi açılacaktır. Name alanına Brush (fırça) ismini girin ve Ok butonuna tıklayın.

Şimdi yeni bir psd dosyası açın, Brush Tool a tıklayın hemen ardından üst menüde çıkan Brush butonuna tıklayın ve i bizim oluşturduğumuz yeni fırçayı seçin.

Fırçayı seçtikten sonra çalışma alanınızda istediğiniz şekilde fırçanızı kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
mstf.genc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mstf.genc

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-08-2010 #4
Çalışma alanınıza yüksek oranda zoom yapın ve Pencil Tool ile bir şekil çizin yada hazır olan bir resmi kullanabilirsiniz .

Brush olarak kullanacağımız objemizi belirlediğimize göre göre artık bunun bir Brush olduğunu belirtebiliriz. Edit => Define Brush Preset komutuna tıklayın bir iletişim penceresi açılacaktır. Name alanına Brush (fırça) ismini girin ve Ok butonuna tıklayın.

Şimdi yeni bir psd dosyası açın, Brush Tool a tıklayın hemen ardından üst menüde çıkan Brush butonuna tıklayın ve i bizim oluşturduğumuz yeni fırçayı seçin.

Fırçayı seçtikten sonra çalışma alanınızda istediğiniz şekilde fırçanızı kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap