istek : katalog

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - istek : katalog Sponsorlu Bağlantılar konu burya açılıyor sanırım... yardımlarınızı bekliyorum... katalog isteyen bi müşterim var yalnız kataloğun arka kapağının içine laylon dosya içi olacak... değişik bir katalog istiyorlar... yardımlarınızı bekliyorum elinde olan ...

Konu Kapatılmıştır
gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 10-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

konu burya açılıyor sanırım... yardımlarınızı bekliyorum... katalog isteyen bi müşterim var yalnız kataloğun arka kapağının içine laylon dosya içi olacak... değişik bir katalog istiyorlar... yardımlarınızı bekliyorum elinde olan varsa paylaşısa sevinirim teşekürler...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 10-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz daha açarsan ne demek istediğini yardımcı olmak daha kolay olur...

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 10-07-2009 #3
farklı bir katalog istiyor müşteri... çok sayfalı bir katalog olacak... kataloğun arka kapağının içine, laylon dosya olacak... ben müşteriye gittiğimde katalok bütün işimi görecek diyor... yapmış olduğunu farklı katalog türleri olan paylaşırsa sevinirim...
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 10-07-2009 #4
Sizin mesleğiniz grafiker değil mi?
Farklılıkları siz yaratamıyorsanız neden meslek bölümünüzde grafiker yazıyor?

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-07-2009 #5
Sizin mesleğiniz grafiker değil mi?
Farklılıkları siz yaratamıyorsanız neden meslek bölümünüzde grafiker yazıyor?
küçük bir yardım istedim elinizde varsa esinleniriz diye ama çok yardımcı oldun teşekkürler...
stak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stak

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2009 #6
küçük bir yardım istedim elinizde varsa esinleniriz diye ama çok yardımcı oldun teşekkürler...

arkadaş haklı grafikersen kendi orjinal fikirlerin olmalı yardım isteyebilrsin ama direkt katalog fik sorman yanlış katalog için resim desen vb. istesen yardımcı olan olurdu eminm.neyse i. müşterinin istediği gibi bişey yaparsın
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2009 #7
konu burya açılıyor sanırım... yardımlarınızı bekliyorum... katalog isteyen bi müşterim var yalnız kataloğun arka kapağının içine laylon dosya içi olacak... değişik bir katalog istiyorlar... yardımlarınızı bekliyorum elinde olan varsa paylaşısa sevinirim teşekürler...
Eğer amacınız gerçekten esinlenmek ise ;sitede bulunan paylaşımlardan zaten fazlası ile esinlenebilirsiniz...

Müşteri normalden farklı birşey istiyor ise ; grafikerlik zaten farklılık demektir... Bunu başarabilmeniz, başaramıyorsanızda ( ne kadar hakim oldugunuzda tartışılır ama ) mesleği bırakmanız gerekir...

'Laylon' değil naylon'dur...
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 11-07-2009 #8
bak bu tür çalışmaları burada bulman zor 3 4 tasarımı bir yere sıkıştıracaksın hepsi bu katalog gibi tasarlıyacaksın cepli dosya gibi bitecek olay bu basit yani sadece seni kesim yerleri zorlayabilir onları ayarlamak için basım yaptıracağın yerlerle temasa geçmelisin şayet bu işte tecrüben yoksa. ama laylon çok zor naylon olabilir
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-07-2009 #9
dışı dosyalık içi katalog şeklinde bir çalışma yapmalısın dosylaığın cebinde kartvizitlik ve iç kapağında da cd/dvd cebi olmalı arka kısmına naylon olmsı pek hoş olmaz bence bunun içinde ceplik yapmalısın yine bunun bıçağını çizip sonrasnrda basacak matbaaya gidip ozellkle işi takip etmelisin yoksa kesinlkle problem çıkacaktır iç sayfalarını akordeon da yapabilirsin madem müşteri farklı bir çalışma istiyor, ama farklılık yapayım derken karmaşa da olamamalıistek : katalog

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-07-2009 #10
karar verdik nasıl bir biçimde olacağına yarıdamlırınız için teşekkürler... Aile kelimesine uyanlar azda olsa varmış...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır