(istek) kullanım klavuzu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - (istek) kullanım klavuzu Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar...... Öncelikle bu istek başlığını nereye açacaığımı karar veremediğimi belirtmek isterim. Umarım yanlış değildir. Yanlışsa moderatörlerden özür dilerim. Mobilya mağazasında satışı yapılan ürünler için kullanılmak üzere bir kullanım ...

(istek) kullanım klavuzu
madnes1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madnes1

Hiç Biri / Bursa

(istek) kullanım klavuzu

Alt 03-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar......

Öncelikle bu istek başlığını nereye açacaığımı karar veremediğimi belirtmek isterim. Umarım yanlış değildir. Yanlışsa moderatörlerden özür dilerim.

Mobilya mağazasında satışı yapılan ürünler için kullanılmak üzere bir kullanım klavuzu hazırlamak istiyorum. Garanti kapsamı konusunda da bilgiler içeren mini bir kitapçık gibi bişeyler düşünüyorum. Daha önce buna benzer bir çalışma yapmış olan arkadaşlar olabileceğini tahmin ettim. Fikrini paylaşabilecek, hatta varsa çalışma örneği sunabilecek arkadaş varmıdır aramızda?

Bu anlamda yardıma ihtiyacım var. Bilgisi olan varsa paylaşabilirmi? Şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları