istek-yakamoz doner kebap icin logo calismasi

Logo İstek - istek-yakamoz doner kebap icin logo calismasi Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar ben ispanyada yasiyorum ve bir restaurant acmak istiyorum ama logo bulamiyorum.restaurantin adi yakamoz doner kebap olacak .bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim cok tesekkurler...ayrica nasil bir ...

mansur62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mansur62

Öğrenci (Diğer) / Elazığ

Dosya18

Alt 07-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar ben ispanyada yasiyorum ve bir restaurant acmak istiyorum ama logo bulamiyorum.restaurantin adi yakamoz doner kebap olacak .bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim cok tesekkurler...ayrica nasil bir tabele olusturabilirim dukkan ismi icin hepinize tesekkurler..:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hardz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 07-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle iyi geceler. Konuyu yanlış yere açmışsınız istek-yakamoz doner kebap icin logo calismasi restaurantınız için logo,menü,katalog,kartvizit ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere bize ulaşabiliceğiniz adresimiz aşşağıda mevcut.

HGrafik - Web Tasarım & Grafik Tasarım & Matbaa-Reklamcılık Hizmetleri
Bu mesajdan alıntı yap