istoçta çalışmak üzere stajyer aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - istoçta çalışmak üzere stajyer aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar istoçta çalışmak üzere stajyer aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: ürün fotoğrafları çekilen stüdyomuzda hem dekupe yapabilecek hemde iş öğrenmeye hevesli ...

ilhancetins isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhancetins

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 11-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

istoçta çalışmak üzere stajyer aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: ürün fotoğrafları çekilen stüdyomuzda hem dekupe yapabilecek hemde iş öğrenmeye hevesli arkadaşlar arıyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları istoçta çalışmak üzere stajyer aranıyor - İstanbul - istoçta çalışmak üzere stajyer aranıyor - İstanbul ya da istoçta çalışmak üzere stajyer aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | istoçta çalışmak üzere stajyer aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ilhancetins isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhancetins

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 28-05-2012 #3
ilanım günceldir
egepia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egepia(29)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 29-06-2012 #4
ilan güncel mi?