İsviçre Saat Logosu

Logo Tasarımları - İsviçre Saat Logosu ...

İsviçre Saat Logosu
ofluvahdet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ofluvahdet

Bilg. Teknikeri / İstanbul

İsviçre Saat Logosu

Alt 25-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kafadan bir logo oluşturdum ve ortaya bu çıktı...
İsviçre Saat Logosu
Buda diğer çalışma
İsviçre Saat Logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

arock06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arock06

Grafiker / Ankara

Alt 25-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım bütün çalışmalarında gradient olayını yapıyorsun ve çok kötü duruyor. Ayrıca bu yaptığın logolar olmamış. Çok karışık ve anlamsız duruyorlar. Bence kafadan bi logo yapacağına önce biraz görsellik bakımından kendine vakit ayır. Logo tasarımları hakkında bilgi edin. Kolay gelsin. Başarılar....
Bu mesajdan alıntı yap
jahr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jahr

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-11-2008 #3
Arkadaşım bütün çalışmalarında gradient olayını yapıyorsun ve çok kötü duruyor. Ayrıca bu yaptığın logolar olmamış. Çok karışık ve anlamsız duruyorlar. Bence kafadan bi logo yapacağına önce biraz görsellik bakımından kendine vakit ayır. Logo tasarımları hakkında bilgi edin. Kolay gelsin. Başarılar....
kesinlikle katılıyorum. ama çalışmaya devam edersen başarmaman söz konusu değil.
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 01-12-2008 #4
arkadaşlara katılıyorum.siyah beyaz gradient uygulaması artık çok eskilerde kaldı.biraz araştırma yapsan çok daha iyi olacak...başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Soner Akay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner Akay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-12-2008 #5
oflu aş kendini artık herkez dior degrade kullanma artık İsviçre Saat Logosu butun işlerinde kullanmak zorundasın illa yanı araştırmada bulun calısmaları ıncele bence kesinlikle
Bu mesajdan alıntı yap
filipiti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filipiti

Grafiker / İzmir

Alt 02-12-2008 #6
bence daha sade çalışmalar yapmalısın olumsuz yorum yapmayı sevmiyorum bende çok yeniyim çünkü daha değişik çalışmalara göze hitap etmesine çalışmanı sadece kendi gözünle deil başkalarının gözünden de nasıl görünüceğini düşünerek yaparsan daha çok ilerliceğin görüşündeyim. mesela ikinci logoda sağa yaptığın kıvrım orantılı olmamış soldakiyle ve renk uyumunu da iyi deil her çalışmada gradient kullanmak zorunda da deilsin diğer arkadaşlarada hak veriyorum başarılarının devamı dilerim... İsviçre Saat Logosu
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
isvicre, logosu, saat