isyan

Graficafe - isyan ...

isyan
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

isyan

Alt 28-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar.Nacizhane tanıdık bir konu.. Konumuzun ismi "isyan" . Burada isyan etmek istediğiniz herşeyi kusabilirsiniz.

Benim ilk isyanım Maya Eğitim Kitabını aylardır yalvarıpta aldıramadığım patronuma. Yazıklar olsun o kadardamı paran yok...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kuralları okumayıp üye olduktan sonra kurallarımıza isyan eden üyeler...

-Lütfen kurallarımızı okuyunuz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
saziye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saziye(34)

Grafiker / Konya

Alt 28-04-2008 #3
isyanım bir şeyi yapmak istediğimde
destek değilde köstek olmak isteyenlereeeeeee
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 28-04-2008 #4
bugun mahkemem vardı saat 9 da..7 senedir bitmeyen bir dava..hem haklyıım,hem magdurum hem de sürünen benim.hırszlar elini kolunu sallayarak ortalıkta cirit atıyor..bu nasıl iş..bir ülkede mahkemelerin varlıgı adaletin dogru işledigi anlamına gelmiyor tezi bugun yine dogrulandı..bana artık cagrı kagıdı gelsin istemiyorum bıktım usandım yaa bıktım..anladımki bu ülkede haklı bile olmayacaksın..magdursanız sakın dava acmayın..hikayemi bi dinleseniz acırsınız bana isyan dava actıgım güne lanet olsun.. offffffffff..isyanım adalete...

üstelik bugun ögreniyorumki 7 senedir hiçbir halt olmamıs.yargı süreci yeniden baslıyormus..insaf ya..bu mahkemeler 7 sene boyunca naptı peki..benim dosyam da baya kabarmış isyansanki sanık benim..hey yarabbim yaa..deli oldum delii:eek:
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-04-2008 #5
isyanim kendime...
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-04-2008 #6
isyankar;
haklı ya da haksız, mantıklı ya da mantıksız nedenlerden dolayı isyan eden, karşı koyan, asi olan kişi. Sözlük böyle diyor... Aman dikkat alışkanlık yapmasın. Herzaman sabırlı olmakta ve iyi niyette fayda vardır.
Bu mesajdan alıntı yap
korhanya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korhanya

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-04-2008 #7
bugun mahkemem vardı saat 9 da..7 senedir bitmeyen bir dava..hem haklyıım,hem magdurum hem de sürünen benim.hırszlar elini kolunu sallayarak ortalıkta cirit atıyor..bu nasıl iş..bir ülkede mahkemelerin varlıgı adaletin dogru işledigi anlamına gelmiyor tezi bugun yine dogrulandı..bana artık cagrı kagıdı gelsin istemiyorum bıktım usandım yaa bıktım..anladımki bu ülkede haklı bile olmayacaksın..magdursanız sakın dava acmayın..hikayemi bi dinleseniz acırsınız bana isyan dava actıgım güne lanet olsun.. offffffffff..isyanım adalete...

üstelik bugun ögreniyorumki 7 senedir hiçbir halt olmamıs.yargı süreci yeniden baslıyormus..insaf ya..bu mahkemeler 7 sene boyunca naptı peki..benim dosyam da baya kabarmış isyansanki sanık benim..hey yarabbim yaa..deli oldum delii:eek:
hikayeni merak ediyorum.
üstü kapalı da olsa anlatmassan isyan çıkarıcam güvertede
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 28-04-2008 #8
peki korhanya.. olay şu:

sene 2001.eskişehirde ögrenciyim..yolda yürürken ışıklardan karşıya geciyorum.önümde bi kız eğiliyor.saniyelik duruşumdan sonra yolumda ilerliyorum.arkadan bir bey beni uyarıp,bayan cantanız acık size bi bayan dokundu sanırım cüzdanınız....dedi..uyardı bakın önde gidyolar dye..koştum yakaladım.durdugum yerdeki tekel bayiden polisi aradım.ekip geldi.cüzdanımı verdiler.karakola gttik ifadelerimiz alındı.davacı oldum.hırsız olan 2 kız yasları küçük ama esk.de megerse ceteymiş..karakoldan girerken daha polisler "yinemi siz yeter artık ya" diye isyan ettiler isyan
davacı olduk lanet olsunki olmasaydık keşke isyan

ve bana yurda yani sürekli cagrı kagıdı gelmeye basladı.derslerden dolayı gidemiyodum.gittim bigün.mahkeme oldu.karsı taraf yasları küçük oldugundan para cezasına çarptırıldı.dava bitmiştir denildi..ama ne hikmetse bana cagrı kagıtları destelerle gelmeye devam edio..adanalıyım ,ben esk deyken adanaya kagıt gidyo..kütüğüm iskenderunda iskenderuna gidyo isyan ama ben gitmiyorum..gidemiyorum..
okul bitti ben esk le baglantımı koparacam hala kagıt geliyor.adliyeye gittim..baglantımı kesiyorum bu sehirle deyip durumu anlatıyorum.benim adıma mahkemeye cıkacak bi kagıt yazılıyor yetkililerce ve dosyama ekleniyor.artık gelmenize gerek yok deniyor.iyi eywallah deyip gidiyorum istanbula yerleşiyorum.bi gün ist da iş yerinde çalışyorum (gecen sene mart ayı) postacı gelip önüme bi kagıt uzatıyor..cagrı kagdıı yine isyan yuh artık diyorum yüksek sesle isyankendimden gecmişim isyan
kagıda göre nisanda adanada mahkeme var(orda değilim) mayısta ist da mahkeme var(o dönem adanadayım)..çıldırma noktasına geliyorum.sigortalar atıyor..gidemiyorum yine..üstelik gelmediğim takdirde polis zoruyla getirilecegm yazıo dip notta..düşünsenize magdurum elim kelepçeli mahkemeye zorla götürdüklerini isyan gitmiyorum..onlarda gelmiyor isyan

velhasıl..mayısta adanaya kesin dönüş yapıyorum.kagıtlar hala geliyor.bu kez inadımdan gitmiyorum.onlarda gelmiyor..isyan gel zaman gitzaman bi kagıt daha gelir..bugunun kagıdı.gittim..adama durumu anlattım böle böle..adam ne desin..neymiş kayıtlarda hırsızların para cezası aldıgı diye bi bilgi yokmuş..neymiş ilk mahkeme sulh ceza mahkemesine acılmıs,o mahkeme de görevsizlik kararı vermiş;biz bu sucu cezalandıramayız,cezası cok buyk diye asliye ceza makh. sevketmişler..yani dava kapanmıstır denilen yani benim mahkemeye cıktıgım gün (eskde) tamamen yalan hikaye..tarihe gömülmüş bigün :S
bugun gecmişte olanların hepsinin hikaye oldugunu ögreniyorum..7 sene boşa gecmiş.herhangi bir yargılama süreci olmamısmışşşşmışşş süreç yeniden başlayacagı için ifademe gerek duymuslar ,esk.adliyesinden bana kagıt gelmişmişmişşş...yargı süreci orada yeniden başlayıp devam edeckmişşmişşşş..olaya bakk..bundan sonra ben mahkemeye gelmeyecekmişim bana sadece karar kagıdı gelecekmişmiş...benle artık işleri yokmuşşş..sözde içimi rahatlattılar..görecezz bakalım..bende dedimki ben bufilmi izlemiştim..yeni bir 7 senelik sinema gösterisi istemiyorum açıkcası dedim..senaryo aynı biliyorum dedim..yok dediler gülerek isyan peki öyle olsun bakalım dedim çıkıp gittim..

olay bu..bukadar sacma ve aptalca bir yargı sistemi olamaz yaa...yorumlarınıza acık..buyrun isyan..

herkese tek uyarım haklı da olsanız sakın davacı olmayınız!!!!! sürünen siz oluyorsunuz..malesef türkiyedeki yargı sistemi böle bozuk arızalı ve tamiri yok..ömür biter benim bu dava bitmez isyan artık dalga geciyorum kendimle valla isyan
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 28-04-2008 #9
isyanım kaderime, okuluma, hocama, patronuma isyan yasayan herseye!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
begumgizem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

begumgizem

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2008 #10
isyanım bi türlü müsait olamayan patronuma:skull:
bariz benden köşe bucak kaçıo :utann:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
isyan