İşyerim İçin Hazırladığım Tunç Ofset 2010 Üçgen Masa Takvimi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İşyerim İçin Hazırladığım Tunç Ofset 2010 Üçgen Masa Takvimi Sponsorlu Bağlantılar Sunum Olarak Ayarlayacak Vaktim olmadı onun için sayfa örneklerini eklliyorum. İlk Hatayı Resmi Ayarlarken kendim buldum adres Biraz Dışa Kaymış Temmuz, Ekim ve Aralık Resimleri İçime Pek Sinmedi ...

dr.grfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dr.grfk

Grafiker / Mersin

Alt 16-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sunum Olarak Ayarlayacak Vaktim olmadı onun için sayfa örneklerini eklliyorum. İlk Hatayı Resmi Ayarlarken kendim buldum adres Biraz Dışa Kaymış İşyerim İçin Hazırladığım Tunç Ofset 2010 Üçgen Masa Takvimi Temmuz, Ekim ve Aralık Resimleri İçime Pek Sinmedi Değiştirebilirim. Tasarım hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum. Sanırım Önümüzdeki Hafta Baskıya Geçeceğim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eylülll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eylülll

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence hoş olmuş evet daha dikkat çekici renkli resimler kullanabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2009 #3
Takviminizin sayfalarındaki görseller birbirinden çok kopuk... Renkleri vurgulayanlar firmanıza hitap ediyor; diğerleri "bu da olsun bari" gibi olmuş...Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afrodit

Grafiker / Çanakkale

Alt 18-09-2009 #4
bence çok hoş olmuş ama farklıda düşünebilirdinn ...mesela resimleri bir uyum halinde ortaya koyabilirdin çünki bu üçgen takvim masada duracak sen sana bakan tarafını ,,karşıdaki misafirde diğer tafını görecek dolayısıyla görsel bölüm diğer tarafta ağırlıklı olsa sanki daha sağlıklı duracak ...ne dersinn....İşyerim İçin Hazırladığım Tunç Ofset 2010 Üçgen Masa Takvimi kolay gelsinn
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 18-09-2009 #5
daha etkili resimler kullanmalısınız bence
Bu mesajdan alıntı yap
ajansmert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansmert(46)

Grafiker / Gaziantep

Alt 18-09-2009 #6
kullandığın fotoğraflardaki renkler açısından mesleki olarak kendini düşünmüşsün ancak bende diğer arkadaşların fikirlerine katılıyorum.ayrıca hemen hemen her masa üstünde genellikle at-böcek-çiçek resimleriyle süslü takvimler zaten gözümüzü yoruyor artık,bence alışılmadık fotoğraflar veya resimler kullanmayı dene...kolaylıklar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
dr.grfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dr.grfk

Grafiker / Mersin

Alt 21-09-2009 #7
yorumlarınız için teşekkürler, resimlerin karmaşık ve farklı olmasını özellikle istedim, klişeleşmiş resimlerden farklı olması için, (at, kuş, böcek vs. size klişe gelebilir) ama dediğim gibi farklı görselleri seçtim ama asıl ön plana çıkarmak istediğim renklerdi, 3 yada 4 resim değiştireceğim, (Atatürk resmini büyük patron istedi onun için onu değiştiremiyorum İşyerim İçin Hazırladığım Tunç Ofset 2010 Üçgen Masa Takvimi ) yorumlar için tekrar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
omskeskin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omskeskin

Sanat Yn. / Adana

Alt 09-10-2009 #8
arkadaşım, yapmış olduğun çalışma sade ve hoş eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 09-10-2009 #9
firma logosunun altında bulunan sarı, siyah kontürlü yuvarlak şekil nedir ? ne amaçla koydunuz onu oraya. firma logosunu öldürmüş bence... daha sade bir tasarım iyi olurdu bence, takvim kısmı hoş olmuş bence, ama kenarlarda çok gereksiz ayrıntılar var.
Bu mesajdan alıntı yap
amonyumnitrat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amonyumnitrat

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2009 #10
dr.grfk; masa takvimi ile ilgili sormak istediğim bazı sorular var.. acaba pm'den bana ulaşabilir misiniz? (size özel'den ulaşamadım)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları